Tesla побудує Гіперфабрику в Україні

Автор: Редакція | 01 Кві, 2021
Виробництво Tesla у Берліні

Американський виробник Tesla може побудувати завод із виробництва електрокарів, так звану Гіперфабрику, в Україні. Про це стало відомо 1 квітня.

Відомий виробник електрокарів Tesla вже має два «звичайних» заводи, а також три виробничі майданчики, які називаються «Гіперфабриками»: дві побудовані у США й одна у Китаї.
Не зважаючи на те, що найближчим часом Tesla планує побувати дві Гігафабрики (у Берліні та Остіні), проект в Україні теж може досягнути успіху.

Всім відомо, що генеральний директор компанії Ілон Маск добре обізнаний в технічному рівні українських фахівців, адже він заявляв, що українські ракети найкращі (звісно, після SpaceX).

Враховуючи, що на успішну реалізацію в Україні чекає й інший проект Маска – Hyperloop – реалізацію одразу двох ідей можна було б втілити швидше.
Тому саме сьогодні, 1 квітня, стало відомо, що виробничий майданчик у Києві стане шостою Гігафабрикою Tesla у світі та отримає назву Giga Troeschina, за аналогією з іншими назвами заводів та відповідно до місця розташування. Очікується, що новий об’єкт Tesla буде зв’язаний «Гіперлупом» з аеропортом Бориспіль.

Крім того, як повідомляє видання F1-Ukraine, на базі заводу можуть заснувати першу українську команду Ф1.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest