Tesla отримає 1 млрд євро від Німеччини на будівництво заводу

Автор: Редакція | 02 Лют, 2021
Виробництво Tesla у Берліні

Американська компанія Tesla Inc. отримає 1 млрд. євро державного фінансування від Німеччини на будівництво заводу акумуляторних батарей поблизу Берліна.

Минулого тижня Європейський Союз затвердив план, який включає надання державної допомоги Tesla, BMW та іншим автовиробникам на підтримку виробництва електромобілів та допомогу в скороченні імпорту від китайських постачальників батарей.
ЄС схвалив проект інноваційного виробництва акумуляторів, який коштуватиме 2,9 мільярда євро та де задіяні понад 40 компаній. Проект був створений на основі Європейського альянсу з розробки акумуляторів, який був з’явився ще у 2017 році для підтримки галузі та в намаганні відмовитись від викопного палива.

При цьому, видання Business Insider із посиланням на німецькі урядові джерела заявляє, що Tesla отримає субсидії на суму понад 1 млрд євро від федерального уряду та регіональної землі Бранденбург, де Tesla будує завод із виробництва автомобілів та акумуляторів, який повинен бути відкритий влітку.

У жовтні генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що на заводі автовиробник побудує Model Y із новим конструктивним дизайном та технологією акумуляторів.
Проте, прес-секретар міністерства економіки Німеччини заявила, що поки не ясно, якого розміру підтримку отримає Tesla.

Минулого тижня міністерство заявило, що Берлін виділив майже 1 мільярд євро для зазначеного Альянсу з розробки акумуляторних батарей та планує підтримати інший проект ще на 1,6 мільярда євро.

Очікується, що федеральний уряд фінансуватиме більшу частину субсидій, причому Бранденбург, імовірно, внесе менше 10 відсотків. Остаточне рішення щодо точних субсидій для Tesla стане відомим за кілька тижнів.

Нещодавно Tesla почала продажі найшвидшого автомобіля в світі, а також представила оновлений кросовер Model X.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autonews Europe

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest