Китай заборонив автомобілям Tesla в’їжджати на військові бази

Автор: Редакція | 23 Бер, 2021
Модельна лінійка Tesla

Камери електромобілів Tesla стали причиною того, що у Китаї заборонили в’їзд електрокарів на військові бази.

Напруженість між Сполученими Штатами та Китаєм позначилась й на доволі звичайних сферах життя, як використання автомобіля. За даними Reuters, усі електромобілі Tesla заборонені для в’їзду на китайські військові бази та відповідні важливі військові комплекси. Здається, велика кількість камер, які встановлює Tesla на своїх автомобілях, представляє можливу загрозу безпеці.
Проте, це не офіційна заява від уряду Китаю. Reuters посилається на два анонімних джерела, які стверджують, що бачили директиви з вимогами заборони. Також невідомо, чи заборона є вибірковою для певних місць або всеохоплювальною.

Стверджується, що минулого тижня деякі власники Tesla вже повинні були паркуватися за межами відповідних районів, навіть якщо самі вони живуть на базі. Це, безумовно, могло б спричинити незручності, враховуючи, що Tesla продала понад 147 000 автомобілів у Китаї за 2020 рік.

Безліч камер, встановлених у автомобілях Tesla, є болючим місцем для чиновників. Камери використовуються для систем допомоги водієві під час руху, а також працюють у режимі потокового відео, поки машина стоїть, контролюючи територію безпосередньо навколо автомобіля.
Незрозуміло, яку військову таємницю можна розкрити зі стоянки, але той факт, що пристрої реєстрації в цих електрокарах постійно працюють, може все ж у декого «підняти брови».

Крім того, у міру подальшого розвитку безпілотних технологій, «Тесли» теоретично можуть самі пересуватись без водія й бути автономним шпигунським транспортним засобом.

Звучить це як «теорія змови», але, як правило, активні військові бази США мають сувору політику щодо використання камер і телефонів у громадських місцях. Оскільки технологія камер та безпілотних систем продовжують розвиватися, цілком ймовірно вважати, що це стає серйозною проблемою не лише в Китаї, але й в інших країнах.
На даний момент незрозуміло, чи Китай запровадив подібні заборони на всі автомобілі, що використовують відеореєстратори, чи лише для автовиробників, що базуються в США.

Раніше Tesla продемонструвала новий «безпілотний софт», а у 2019 році виробник офіційно відкрив свій завод у Китаї.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея електрокарів Tesla:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest