Tesla продемонструвала новий «безпілотний софт»

Автор: Редакція | 25 Жов, 2020
Tesla бета-версія FSD

Американська компанія Tesla розробила новий «софт» для безпілотного управління електрокарами й показала роботу тестової версії.

Тестовий пілот марки Tesla Джеймс Локк випробував Model 3 та бета-версію функції повноцінного безпілотного керування автомобілем Tesla (FSD – Full Self-Driving), яка має бути доступна з останнім оновленням 2020.40.8.10.
Фактично «безпілотний софт» був продемонстрований на двох відео: 39-хвилинне – подорож від Санта-Кларити до Пасадени, й 35-хвилинне відео від Пасадени до Санта-Кларити. Обидва опубліковані 23 жовтня під час перевірки FSD на дорогах загального користування.

Здебільшого використовувалось шосе, але також електрокар проїхав частину маршруту містом із безліччю вогнів та поворотів.

У цьому конкретному прикладі навігація на автопілоті з FSD робила без помилок (включаючи виявлення стоп-сигналів, знаків зупинки, зміну смуги руху, дорожні роботи та повороти), хоча це все ще рання бета-версія, а це означає, що машина не може їхати сама.

Як було зазначено у відео, водій й сам робив кілька втручань, коли йому доводилося брати контроль. Іноді FSD повільно розганяв машину й водій додавав швидкості, але Tesla не робила неправильних поворотів й завжди включала сигнал повороту. Також було відзначено занадто високу швидкість на нерівностях.

Загалом, це позитивна демонстрація ранньої бета-системи. Дуже дивно, що Tesla може зробити все це без апаратного обладнання, яке тестують інші компанії (наприклад, LIDAR).
Буде цікаво подивитися, як швидко система буде розвиватися, оскільки її тестування та вирішення останніх критичних випадків може зайняти досить багато часу (до повного комерційного випуску 100% функції).

Минулого року Volkswagen протестував повністю безпілотний автомобіль, а цьогоріч Intel купив додаток Moovit за 900 мільйонів заради проекту безпілотних машин.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest