Volvo XC90 отримає безпілотні технології у 2022 році

Автор: Роман Галімон | 06 Тра, 2020
volvo

Кросовер Volvo XC90 наступного покоління стане першим автомобілем, оснащеним лідаром від Luminar, що зробить автомобіль майже безпілотним.

Шведська компанія Volvo добре відома своєю прихильністю до безпеки та продовжує свій шлях у світ безпілотних автомобілів. Volvo оголосила, що друге покоління платформи Scalable Product Architecure (SPA2) постачатиметься з обладнанням, здатним до самостійного водіння, в тому числі з лідаром від партнера Luminar.

Автомобілі на цій платформі надійдуть у виробництво 2022 року, а XC90 стане першим Volvo, який отримає обладнання, що зробить його здатним до безпілотного водіння в певних ситуаціях. Хоча програмне забезпечення, необхідне для цього, ще має бути розроблено.
Лідар від Luminar не буде виглядати хокейним шайбоподібним пристроєм, який всі звикли бачити на деяких автомобілях. Елементи лідара будуть розміщуватися прямо над лобовим склом. Лідар використовуватиме лазери для вимірювання відстані і ділиться цією інформацією з автомобілем в якості тривимірної карти.

Повна автономність

Як повідомив автовиробник, у поєднанні з іншими датчиками майбутні Volvo (після розробки програмного забезпечення) зможуть повністю автономно їздити по шосе в певних місцях та за певних погодних умов.
Volvo назвав цей пакет Highway Pilot («автопілот для шосе» – у перекладі), а головний керівник відділу технологій Volvo Генрік Грін сказав, що після його ввімкнення «автомобіль Volvo бере на себе відповідальність за керування автомобілем, і водій зможе розслабитися, відвести погляд від дороги та руки з керма. З часом оновлення розширить зони, в яких автомобіль зможе їхати сам. Для нас безпечне впровадження безпілотності – це поступове впровадження».

Безпілотне водіння має потенціал стати однією з найважливіших для безпеки життя технологій в історії, якщо його запровадити відповідально та безпечно», – заявив Грін у заяві.
Переваги лідара

Проте наявність лідара на нових автомобілях, вже має бути перевагою попри відсутність певний час програмного забезпечення. Volvo стверджує, що вивчає як за допомогою обладнання Luminar можна вдосконалити функції допомоги водію.

Компанія також розробляє стандарт лідарів для всіх транспортних засобів. Тож навіть якщо водії вирішать не користуватись цією функцією, вони, ймовірно, отримають переваги за рахунок кращого дотримання смуг руху та адаптивного круїз-контролю.

Раніше стало відомо, що Volvo обмежить максимальну швидкість нових автомобілів, а також встановить медіасистеми Google на нові машини.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Car and Driver

Галерея Volvo XC90:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментарVolvo XC90 отримає безпілотні технології у 2022 році
Безпілотні технології Volvo XC90

Кросовер Volvo XC90 отримає безпілотні технології у 2022 році

Безпілотний кросовер Volvo XC90

Безпілотний кросовер Volvo XC90 з’явиться у 2022 році
Pin It on Pinterest