У Volvo пояснили вибір медіасистеми Google

Автор: Роман Галімон | 14 Кві, 2020

Шведський автовиробник Volvo та пошуковий сервіс Google об’єдналися для розробки нової мультимедійної системи на базі Android. Тепер виробник пояснив причину вибору партнера.

Нова інформаційно-розважальна система розроблена Google спеціально для автомобілів за участю партнера Volvo. Й велике значення при виборі відіграли можливості навігації.

Система отримала назву Android Automotive OS та має можливість встановлення програм: Google-асистент, Google Play Store та Карти. Оновлення будуть відбуватися «повітрям», а мультимедіа буде постійно вдосконалюватися завдяки регулярним вдосконаленням.

Медіа система Volvo XC40

Але, мабуть, найголовніше, що навігація допоможе новим електричним моделям Volvo швидше знаходити зарядні станції. Хоча й без того, система дозволить покращувати роботу допоміжних систем, використовуючи радари, камери й сенсори.

Для нового повністю електричного Volvo XC40 це матиме ключову роль й про це виданню Autocar розповів керівник відділу електрифікації Volvo Олів’є Лодель.

«Справа вже не в тривозі, хоча це викликає занепокоєння, – сказав пан Лодель. – Google Maps надає детальну інформацію про пункти заряджання».
Варто зазначити, що під ім’ям Recharge в найближчому майбутньому має з’явиться цілий спектр електрифікованих і повністю електричних моделей Volvo. До 2025 року частка електрифікованих машин у виробництві Volvo повинна досягти половини, а до 2040 компанія відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Volvo XC40

До речі, двомоторна силова установка Volvo XC40 розвиває 408 к.с. і 660 Нм, що дозволяє кросоверу, незважаючи на вагу 2 тонни, розганятися до 100 км/год за 4,9 секунди. І хоча максимальна швидкість позашляховика обмежена відміткою в 180 км/год, електромобіль здатний тягнути за собою причіп вагою півтори тонни.

78-кіловатна батарея має забезпечити кросоверу запас ходу за циклом WLTP у 400 км. При цьому на зарядку акумуляторів від бортового пристрою змінного струму піде 7,5 годин, а якщо підключитися до швидкого високовольтного терміналу, поповнити енергозапас на 80% можна за 40 хвилин.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Volvo XC40 Recharge:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest