Tesla Model S Plaid встановив рекорд на Нюрбургринзі

Автор: Редакція | 10 Вер, 2021
Tesla Model S Plaid 2021 року

Електричний седан Tesla Model S Plaid став найкращим серед серійних електрокарів на Нюрбургринзі та майже на 12 секунд перевершив результат Porsche Taycan.

Генеральний директор компанії Ілон Маск оголосив у Twitter, що Tesla Model S Plaid встановив новий рекорд для серійного електромобіля на 20,8-кілометровій трасі Нюрбургринг.

У публікації в соцмережах видно, що електричний седан у звичайній (негоночній) комплектації, проїхав коло німецькою трасою за 7 хвилин 30,909 секунд із середньою швидкістю 166,32 км/год.

Рекорд був зареєстрований вчора, і на фотографії Маска у Twitter показано й другий час – 7 хв. 35,579 секунди, що, ймовірно, пов’язано з трохи довшою конфігурацією траси (на 230 метрів).

Tesla також опублікувала офіційне онборд відео з Model S Plaid, на якому видно як електрокар долає трасу.

З новим часом електричний седан від Tesla побив попередній рекорд серійного електромобіля на Нюрбургрингу, встановлений Porsche Taycan Turbo ще в серпні 2019 року (7:42 хвилини).

Проте можна припустити, що шлях «Тесли» до нового рекорду не був точно простим, адже раніше цього місяця на Нюрбургрингу була розбита ще одна Model S Plaid, ймовірно, в спробі розкрити свій максимальний потенціал.
Який рекорд на Нюрбургринг?

Хоча це вражаючий результат для серійного електромобіля – Маск також у повідомленні підкреслив, що автомобіль був повністю немодифікованим, включаючи шини, – результат у 7:30.909 програє показникам багатьох автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння, хоча й з двома дверима.

Зовсім нещодавно, у червні цього року, Porsche 911 GT2 RS із комплектом оновлення від Manthey Racing проїхав 20,6-кілометровою трасою Нюрбургринга за 6:38,835.

На сцені седанів ситуація інша. Model S Plaid дуже близька до конкурентів, таких як Porsche Panamera Turbo (7:29,81), Alfa Romeo Giulia QV (7:32,00) та BMW M5 Competition (7:35,90).

На завершення Маск оголосив у Twitter, що про наступний крок для електромобіля буде заїзд модифікованого Plaid з додаванням аеродинамічних поверхонь, вуглецевих гальм та трекових шин.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest