Tesla Model Y проти Lamborghini Huracan: хто кращий?

Автор: Редакція | 01 Бер, 2021
Tesla Model Y проти Lamborghini Huracan

Два незрівнянних автомобіля зійшлись у гонці на швидкісне прискорення. Хто ж кращий? Tesla Model Y чи Lamborghini Huracan?

Проект HyperChange на своєму каналі YouTube в основному фокусується на перевагах електрокарів й здебільшого розповідає про моделі Tesla. Порівнюються при цьому лише електрокари та розповідається про їхні характеристики.
Проте цього разу автори відео вирішили зазіхнути на справжнього бензинового монстра – суперкар Lamborghini Huracan, який оснащений 5-літровим двигуном V10 та видає 640 к.с. Із 7-ступеневою коробкою передач та повним приводом автомобіль здатний розігнатись до «сотні» за 2,9 с.

У суперники йому виставили Tesla Model Y. Як зазначається в описі під відео, електрокар був у «повільній специфікації», а це дозволяє припустити, що йдеться про комплектацію Long Range, яка має два електромотори (потужністю приблизно 450 к.с.), повний привід та розгін до сотні 4,8 с.

На кого ж поставити в такій боротьбі? Електрокросовер чи спорткар?

Вочевидь, водій «Тесли» зробив фальстарт та одразу пішов у відрив завдяки функції Acceleration Boost, яку встановили на електрокар. Проте Huracan явно не збирався «пасти задніх» та почав поступово наздоганяти конкурента.

Наприкінці 1/8 милі «Ламбо» зміг обійти «Теслу» й другого заїзду вже не проводилось. У коментарях автори відео натякають, що не розуміють навіщо купувати суперкар за 250 000 доларів, якщо можна придбати електрокар із співставимою динамікою за 48 000 доларів.
Вибір, звісно, за гаманцями покупців. Проте, варто відзначити, що Tesla Model Y у версії Performance може розганятися до 100 км/год за 3,5 с.

Більш того, минулого року американський виробник електрокарів представив найшвидший серійний автомобіль – Model S Plaid, що розганяється до «сотні» за 1,99 с, але коштує від 120 000 доларів.

В той же час, й Lamborghini має спеціальну версію Huracan. Це 6,5-літрова Essenza SCV12, що видає 850 к.с. Про розгін до 100 км/год для цієї моделі не повідомляється, адже створена вона лише для треку й саме у поворотах розкривається її суть.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Tesla Model Y та Lamborghini Huracan:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Tesla
Фотограф: Lamborghini

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest