Гендиректора Tesla та VW разом перевірили електрокари ID.3 та ID.4

Автор: Роман Галімон | 06 Вер, 2020

Генеральний директор Tesla Ілон Маск та Volkswagen Герберт Дісс провели зустріч, мета якої поки не названа.

Про нещодавню поїздку генерального директора Tesla Ілона Маска до Німеччини було чимало висвітлення в медіа й деякі причини візиту зрозумілі.

Американська компанія Tesla налагоджує бізнес у Німеччині, основу кого складе Гігафабрика під Берліном.
Маск також відвідав компанію CureVac, на якій Tesla планує розпочати проект є виготовлення RNA-принтерів, призначених для розповсюдження майбутньої вакцини проти COVID-19.

Крім того, Маск зустрівся з німецькими чиновниками, аби обговорити підтримку проекту Гігафабрики й, здається, отримав позитивні відгуки.

Проте була ще одна зустріч, мета якої поки не зрозуміла й не розкрита сторонами. Генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс запросив Маска до міста Брауншвейг, де знаходиться частина компаній VAG, які займаються дослідницькою діяльністю.
Деякі джерела стверджують, що Маск навіть оглянув електромобілі ID.3 та ID.4, які ще фактично не надійшли у продаж, а електрокросовер ще навіть офіційно не презентований.

При цьому, мета зустрічі не розкривається, а сторони лише обмінялися вітальними прес-релізами, де VW визнав успіхи Tesla в створенні електрокарів, а Маск побажав конкурентам удачі з електромобілями.

Швидше за все ця історія ще не раз з’явиться в інформаційному просторі й можливо з детальнішою інформацією про домовленості.
До речі, на початку року Герберт Дісс заявляв, що у Volkswagen готові «до гонки» з Tesla, але нещодавно стало зрозуміло, електросовер Volkswagen ID.4 програв кросоверу Tesla Model Y в деяких параметрах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея запуску завода Volkswagen ID.3:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest