Toyota показала новий кросовер bZ4X на стенді в Шанхаї

Автор: Редакція | 25 Кві, 2021
Toyota bZ4X 2021 року

Новий електричний кросовер Toyota bZ4X вперше показав свій справжній вигляд на автошоу в Шанхаї після онлайн презентації.

Міжнародний дебют першої моделі з нової лінійки електромобілів Toyota відбувся онлайн минулого тижня, а тепер Toyota bZ4X з’явився на стенді бренду в рамках автосалону в Шанхаї 2021 р.
Проте виявилось, що в реальності автомобіль сильно відрізняється від студійних фотографій.

Нова Toyota bZ4X є першим кросовером японської марки на акумуляторних батареях, оскільки досі виробник випускав електрокари на базі машин із ДВЗ, велику кількість гибридів та модель на водні Mirai.

Однак тепер марка створила першу модель, яка від початку проектувалась як електрична, та стане першою у лінійці bZ, куди за кілька років увійде понад півдюжини моделей.
На даний момент японська фірма обмежилася представленням концепту, тому передбачається, що остаточна конфігурація серійної версії може змінитись. Хоча пророблений та добре оснащений інтер’єр майже готовий для того, аби стати на конвеєр.

Реальність проти ескізів

Перші офіційні зображення моделі сильно відрізняються від «живої» моделі, яка з’явилась на стенді бренду в Шанхаї.

Й це зрозуміло, адже зазвичай, фотодизайнери сильно ретушують фотографії, які використовуються виробником під час офіційної презентації своїх моделей. Прототип, показаний на автошоу, зовсім не схожий на зразок з офіційної галереї світлин.

Такі деталі, як затемнена передня та задня оптика, ймовірно, ще будуть трохи модифіковані до виходу на конвеєр.
Хоча незважаючи на те, що прототип вже є повноцінною моделлю, а не шоукаром із закритою кабіною, технічних характеристик нового електричного кросовера поки не оприлюднено.

В цілому Toyota планує до 2025 року вивести на світовий ринок близько 70 моделей з електроприводом, вважаючи різні гібриди та електромобілі на паливних елементах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Toyota bZ4X (концепт) 2021 року:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest