Кросоверу Toyota C-HR оновили дизайн та мотори

Автор: | 01 Жов, 2019

Японський кросовер Toyota C-HR отримав плановий рестайлінг, а разом із ним й оновлену моторну лінійку.

Toyota C-HR продавався в Європі з 1,2-літровим турбомотором, а також із 122-сильною гібридною силовою установкою на базі 1,8-літрового атмосферника. Проте завдяки рестайлінгу кросовер отримав ще один гібридний агрегат. Базується він на бензиновому моторі об’ємом 2,0 л, а розвиває вже 184 к.с.

При цьому, за чутками, компактний турбований мотор відправлять у відставку, залишивши кросоверу тільки бензоелектричні установки. Пов’язано це не тільки з тиском європейських екологів, а й з уподобаннями європейських покупців: за деякими даними, версію C-HR з 1,2-літровим двигуном вибирали лише 20% клієнтів.

Читайте також:

Одночасно кросоверу наново переналаштували підвіску й кермове управління, а також допрацювали шумоізоляцію. У салоні C-HR з’явилася нова мультимедійна система з функціями Apple CarPlay й Android Auto, здатна оновлювати навігаційні карти «повітрям». Впізнати ж рестайлінговий зразок можна буде за новою світлодіодною оптикою (вона увійшла до базової комплектації), іншим переднім бампером, світлодіодними задніми ліхтарями й модернізованому спойлеру.

Цікаво, що одночасно Toyota показала й оновлений зразок C-HR для ринку Північної Америки, де в цілому нюанси рестайлінгу виявилися аналогічними. Проте, кросоверу додали ще 18-дюймові колісні диски для топових комплектацій, нові відтінки для кузова й даху, та розширили можливості обробки інтер’єру. А ось гібридної установки кросовер в США не отримав: там він оснащується безальтернативним дволітровим атмосферником потужністю 148 к.с. в парі з варіатором.

Обидва бензинові мотори – той, якого позбавили європейців, й той, який залишили американцям – присутні й на українському ринку. А ось про те, чи зачепить рестайлінг нашу версію Toyota C-HR, поки нічого не відомо. В Україні за компактний кросовер доведеться заплатити як мінімум 648 660 грн. – за версію зі 116-сильним двигуном, варіатором й переднім приводом.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota C-HR
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest