Toyota оновила Camry для ринку США

Автор: Редакція | 15 Лип, 2020
Toyota Camry XSE 2021 року

Японська компанія Toyota представлена оновлений седан Camry, який є одним із популярніших на ринку США.

Враховуючи, що на американському ринку актуальне покоління Toyota Camry вже продається три з половиною роки, прийшов час зробити плановий рестайлінг. Проте, чесно кажучи, змін виявилося не дуже багато.
Зовні Toyota Camry змінилася ледь помітно: змінилась форма переднього бампера та повітрозабірників, а також з’явилися нові колісні диски. Задня частина залишилася недоторканою, так само як й назви версій для США – XS, XSE й спортивна TRD. Проте базова комплектація L виключена з лінійки, тепер початковою стала багатша версія LE.

Toyota Camry 2021 року
Toyota Camry 2021 року

Головне оновлення знаходиться в салоні – центральна консоль змінилась заради збільшення екранів медіасистеми. Раніше доступні сім та вісім дюймів дисплею змінилось сім та дев’ять дюймів. При цьому довелось переробляти й виходи вентиляції.

Приладова панель теж збільшена «у базі» з 4,2-дюймого екрану на 7-дюймовий дисплей. Змін зазнав перелік оздоблювальних матеріалів, а також покращена шумоізоляція.

Toyota Camry 2021 року
Toyota Camry 2021 року

Оновлена Camry стала першою «Тойотою» з поліпшеним й доповненим комплексом Toyota Safety Sense 2.5+. Система автоматичного гальмування тепер розпізнає не тільки попутні, а й рухомі назустріч автомобілі (наприклад, при повороті наліво), а також велосипедистів і пішоходів. При спрацьовуванні цієї системи електроніка відтепер утримує машину в смузі та «кермує» за допомогою електропідсилювача. А адаптивний круїз-контроль навчений самостійно відновлювати рух після короткої зупинки.
Силові агрегати теж не змінились: у США машина пропонуватиметься з атмосферним 2.5 (205-208 к.с.) та V6 3.5 (305 к.с.), а також у гібридній модифікації з тим же двигуном 2.5 і електромотором (в сумі 211 к.с.). Причому седани з початковим атмосферним можуть мати як передній, так і повний привід.

Оновлені машини з’являться у американських дилерів восени.

Нещодавно Toyota також презентувала кросовер на базі Corolla, а раніше Toyota RAV4 перетворили на кросовер Suzuki Across.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Авторевю

Галерея Toyota Camry 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest