Toyota Camry отримала повний привід та зимовий пакет

Автор: Редакція | 13 Лис, 2019

Японська компанія перевела на повний привід одразу два седани – Camry та Avalon. Для Camry це сталося вперше з 1991 року.

Через зростання попиту на повнопривідні автомобілі виробник вирішив, що не варто забувати про водіїв класичних седанів, яких зимою намагаються «перевершити» власники кросоверів. Тому напередодні зими, Toyota забезпечила карданним валом і електромагнітною муфтою свій найпопулярніший та флагманський седан.

Читайте також:

Цікаво, що спочатку конструкція Camry і Avalon не передбачала застосування повного приводу. Але в Toyota відзначили, що гнучкість модульної платформи TNGA цілком допускає такі трансформації на вже існуючих автомобілях. Проте, при створенні новинок компоненти, звісно, були запозичені у кросоверів RAV4 і Highlander.

Нову систему виробник назвав «системою динамічного управління крутним моментом»: задні колеса на седанах підключаються «на вимогу», причому при рівномірному русі електроніка може їх взагалі не задіяти, а при необхідності перенаправляє на задню вісь до 50% тяги. Окремо зазначається, що під час імплантації системи не постраждали жодні споживчі характеристики седанів, незважаючи на те, що довелося грунтовно модифікувати днище й паливний бак.

Проте, деякі жертви все ж є. Продавати новинки компанія планує тільки на ринку США. Повнопривідні Camry AWD і Avalon AWD будуть випускатися на заводі Toyota в Кентуккі.

Система повного приводу стане опцією для деяких комплектацій Camry і Avalon із 2,5-літровим мотором, що розвиває в Північній Америці до 205 к.с., і має 8-діапазонним автоматом.

Седани також отримають й опціоні пакети для холодної погоди, в які в залежності від комплектації входять підігрів передніх сидінь, бічних дзеркал і керма.

Проте й це ще не все. Попри анонс напередодні зими, купити новинки можна буде тільки наступного року: Toyota Camry AWD з’явиться у дилерів навесні, а Avalon AWD – восени 2020 року.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Camry AWD 2020 року
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest