Кросовер Toyota Corolla Cross отримав версію GR Sport

Автор: Редакція | 15 Вер, 2021
Toyota Corolla Cross GR Sport 2022 року

Спортивний підрозділ Gazoo Racing представив спеціальну версію кросовера Toyota Corolla Cross.

За останні два роки портфоліо Gazoo Racing значно зросло та включає безліч моделей із логотипом GR: починаючи від Prius та закінчуючи мікроавтобусами.
При цьому, Toyota створила трирівневу лінійку GR, в якій GR Sport розташувався внизу, прийнявши переважно візуальні оновлення в поєднанні з мінімальними налаштуваннями обладнання.

Далі йдуть моделі GR зі справжньою підвищеною продуктивністю, такі як GR Yaris та GR Supra, а на вершині асортименту розмістяться автомобілі GRMN. Наприклад, попереднє покоління Yaris пропонувалося в версії GRMN.

Toyota Corolla Cross GR Sport

Toyota Corolla Cross GR Sport 2022 року

Після того, як позашляховик Fortuner та пікап Hilux отримали обробку GR Sport у серпні, Corolla Cross тепер зазнав аналогічних змін для ринку Тайваню, де модель дебютувала цього тижня. Зрозуміло, що версія GR Sport обійдеться без зайвих витрат, але Toyota все ж змінила підвіску та загострила кермо, щоб надати «паркетнику» трохи спортивного відчуття.

Кросовер Corolla Cross GR Sport може бути оснащений атмосферним бензиновим двигуном об’ємом 1,8 літра, який виробляє 138 кінських сил (103 кіловат) і 172 Ньютон-метрів крутного моменту, що подається на передню вісь за допомогою варіатора.

Toyota Corolla Cross GR Sport 2022 року

Існує також гібридна версія з комбінованою потужністю 122 к.с., яка також передає потужність на передні колеса через CVT.

До речі, Corolla Cross для японського ринку доступна у комбінації гібрид+повний привід.

Очікується, що Toyota випустить версію GR Sport на інші ринки, а тим часом бензинову версію можна придбати у Тайвані за еквівалентом близько 31 600 доларів США, тоді як гібрид починається з 34 100 доларів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Corolla Cross GR Sport 2022 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest