Toyota не робитиме ставку лише на електромобілі

Автор: Редакція | 17 Чер, 2021
Toyota bZ4X (концепт) 2021 року

Автовиробник Toyota твердо дотримується своєї позиції, що неелектричні автомобілі будуть відігравати тривалу роль на світових авторинках.

Компанія Toyota Motor Corp. протягом наступних 30 років пропонуватиме безліч варіантів автомобілів й не тільки електромобілі. Про це заявили керівники виробника на щорічних зборах акціонерів.
«Поки рано зосереджуватися на одному варіанті, – сказав керівник Шигекі Терасі, відповідаючи на запитання інвестора про те, чому найбільший у світі виробник автомобілів йде іншим шляхом електрифікації, ніж Honda Motor Co., яка націлена на продажі лише електромобілів до 2040 року.

Терасі, виступаючи зі штаб-квартири Toyota, сказав, що до 2050 року буде запропоновано різні варіанти, включаючи гібриди та автомобілі на паливних елементах, які мають конкурувати один з одним, щоб компанія пропонувала найкращі варіанти.

Порівняно з низкою основних конкурентів, включаючи General Motors, які прагнуть пропонувати лише електромобілі через два десятиліття, Toyota твердо дотримується своєї позиції, що неелектричні автомобілі також будуть відігравати тривалу роль на світових авторинках.

«Деякі люди люблять акумуляторні електромобілі, але інші не вважають сучасні технології такими зручними, – заявив керівник технологічної служби Toyota Масахіко Маеда. – Зрештою важливо те, що обирають клієнти».
Логіка Toyota, яка поки впроваджує більш повільний підхід до електромобілів, виходить за рамки лише прогнозів споживчого попиту. Згідно з деякими дослідженнями, матеріали, необхідні для виготовлення електромобілів та акумуляторів, можуть становити більшу частку загальних викидів, ніж викиди з вихлопних труб. Японський автовиробник заявляє, що працюватиме над упорядкуванням своїх виробничих процесів, щоб знизити вартість виробництва електромобілів та інших автомобілів у тандемі.

«Коли йдеться про зменшення викидів вуглецю, є ще думка, що нам слід зосередитись на акумуляторних електромобілях, – сказав Тераші. – Але є ще інші викиди, пов’язані з утилізацією, й ми вирішили поглянути на весь життєвий цикл».

До речі, у 2019 році виробник теж заявляв, що не бачить попиту на електромобілі, але у квітні 2021 року Toyota показала свій концепт електрокросовера bZ4X.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe

Галерея Toyota bZ4X (концепт) 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest