Toyota FJ Cruiser «засвітився» на виробництві

Автор: Редакція | 30 Січ, 2022
Toyota FJ Cruiser

Відомий та колись популярний позашляховик Toyota FJ Cruiser знову на виробничому конвеєрі. Проте, виявляється, модель ніколи й не знімали з виробництва.

Популярність позашляховика Toyota FJ Cruiser лише зростає останніми роками й іноді навіть зустрічаються примірники, що коштують дорожче за ціну, яку треба було б сплати в салоні.

Тим не менш, Toyota вивела модель з продажів у Північній Америці та Європі наприкінці 2017 року з фінальним й обмеженим тиражем Final Edition. Проте, як виявляється, виробництво моделі досі продовжується в Японії.

Toyota FJ Cruiser Final Edition 2017 року
Toyota FJ Cruiser Final Edition

На відео, завантажене кілька днів тому на YouTube, показано конвеєр Toyota, де продовжується збирання FJ Cruiser. Точніше, виробництво моделі, представленій ще у 2006 році, налагоджене дочірньою компанією Hino Motors на заводі Hamura в Японії, звідки модель експортується в різні країни.

Повідомляється, що завод працюватиме до 1 лютого, після чого у план виробництва можуть бути внесені коригування через брак чипів. Тим не менш, постачання моделі триває.

Рамний позашляховик Toyota FJ Cruiser досі доступний на веб-сайті Toyota для Близького Сходу, де його початкова ціна еквівалентна 41 000 доларів. Модель також пропонується у Південній Африці за 48 000 доларів США та на Філіппінах від 41 500 доларів США. Це лише три приклади, й можливо є ще інші ринки.

Тим часом, поки 16-річний FJ Cruiser досі залишається, Toyota вже представила духовного наступника з електричним силовим агрегатом. Під час грудневої презентації виробник показав 15 нових автомобілів, серед яких був синій відносно невеликий позашляховик, який отримав назву «Compact Cruiser EV», який був дуже схожий на вищезгаданий позашляховик.

Toyota Compact Cruiser

На разі незрозуміло, коли з’явиться серійна версія електропозашляховика, але цього варто чекати у найближчі пару років.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota FJ Cruiser Final Edition 2017 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest