Пікап Toyota Hilux перетворили на шестиколісний монстр-трак

Автор: Редакція | 29 Лип, 2022
Toyota Hilux AT44 6x6

Для підкорення Антарктиди компанія Arctic Trucks створила спеціальний шестиколісний Toyota Hilux із індексом AT44.

Arctic Trucks здобула популярність завдяки виготовленню хардкорних машин для не менш екстремальних цілей. Однак ісландська компанія зіткнулася з проблемами під час своєї експедиції в Антарктиді у 2008 році.

У рамках підготовки до нового виклику, Arctic Trucks розробила нову машину на базі Toyota Hilux. Індекс AT44 був створений від поєднання акроніму назви компанії та 44-дюймових шин, які були взуті на всі шість коліс автомобіля.

Тим не менш, пікап Hilux AT44 6×6 створений не тільки для арктичних місій, але й для екстремалів.

Що змінилось?

Toyota Hilux AT44 6x6

Для будівництва Hilux AT44 6×6, довелося розібрати стандартний Toyota Hilux. Приблизно 80 відсотків рами було замінено міцнішим матеріалом, тоді як 20 відсотків було повністю перероблено – як для посилення шасі, так й для додання індивідуальності вантажівці.

Близько 500 годин було витрачено на модифікацію пікапа, яка включає процеси для посилення підвіски та покращення центру ваги позашляхової машини. Як відомо, чим нижче центр ваги, тим краще в умовах бездоріжжя.

Hilux AT44 6×6 оснащений 3,0-літровим дизельним двигуном, модифікованим для споживання реактивного палива. Це гарантує, що паливо все ще буде ефективним за надзвичайно низької температури -45 градусів за Фаренгейтом (-43 градуси за Цельсієм).

Toyota Hilux AT44 6x6

Також було розширено запас ходу пікапа. Машина отримала 750-літровий паливний бак, а сама вантажівка може перевозити до 1400 літрів пального.

Як вже згадувалось, пікап оснащений комплектом 44-дюймових шин із м’якими бічними стінками, що зручно, коли доводиться скачувати шини для кращого зчеплення в снігу.

Стосовно рішення з переводу Hilux на схему 6×6, Arctic Trucks зазначає, що з шістьма колесами досягається більше зчеплення з дорогою та більше плавучості, а також можна перевозити більше та їхати впевніше.

Arctic Trucks не оголосила ціну на Toyota Hilux AT44 6×6 на своєму веб-сайті, але на відео вище вказано, що машина коштує 275 000 доларів.

До речі, минулого року наша редакція тестувала стандартну версію пікапа й дізнатись більше про тест-драйв можна в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest