Новий Toyota Land Cruiser 300 знову розбили

Автор: Редакція | 20 Сер, 2021
Toyota Land Cruiser 300

Абсолютно новий Toyota Land Cruiser починає користуватись попитом й зі зростанням примірників на дорогах, деякі з них вже потрапляють в аварії.

Нове покоління Toyota Land Cruiser було представлено лише у червні, але успіх японського автовиробника, на жаль, має й зворотній бік – один нещодавно проданий екземпляр зазнав аварії.
Інцидент стався в Аль-Кураїні, Кувейті, й на фотографіях, опублікованих у Facebook, видно, що позашляховик лежить на боці після перевертання.

Важко зрозуміти, що стало причиною аварії, але, схоже, це сталося біля перехрестя. Відсутність пошкоджень даху (окрім пошкодженого люка) також свідчить про те, що Land Cruiser не перекинувся, а лише впав на бік, швидше за все, на відносно невеликій швидкості. Тим не менш, бік, який лежить на асфальті, явно був сильно пошкоджений, і, можливо, страховик транспортного засобу прийме рішення про повне списання.

Це не перший інцидент із новим Land Cruiser 300-ї серії. На початку липня, всього через кілька тижнів після презентації автомобіля, чотири екземпляри були знищені після того, як вантажівка, яка їх перевозила, перекинулася в Салалі, Оман.

Нагадаємо, новий Land Cruiser зберігає звичну конструкцію кузова на каркасі автовиробника, але містить нову платформу GA-F, яка базується на новій глобальній архітектурі Toyota (TNGA) і зменшує загальну вагу автомобіля на 200 кг. Доступна пара двигунів V6 з подвійним турбонаддувом: 3,5-літровий бензиновий двигун потужністю 409 к.с. і 650 Нм та 3,3-літровий дизель потужністю 304 к.с. і 700 Нм.

Також у червні Toyota показала перше фото нового пікапа Tundra, а також стало відомо, що марка можливо готує позашляховик Grand Highlander у 2023 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops

Галерея Toyota Land Cruiser 2022 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest