Toyota Land Cruiser 300 перетворили на «всюдихід»

Автор: Редакція | 29 Гру, 2021
Toyota Land Cruiser 300

Новий Toyota Land Cruiser 300 отримав багато доопрацювань, які перетворили позашляховик на справжній всюдихід.

Австралійська компанія TJM займається позашляховим обладнанням для пікапів та кросоверів й тепер продемонструвала майбутній комплект для нового Toyota Land Cruiser 300, котрий робить і без того потужну платформу ще більш здібною до бездоріжжя.

Brush bar

Toyota Land Cruiser 300

Серед запропонованого можна побачити масивну сталеву решітку (brush bar), яка захищає передній бампер і фари. TJM зазначає, що ця конструкція не впливає на потік повітря до двигуна або інтеркулерів і сумісна із зовнішніми датчиками Land Cruiser. В неї також вмонтовані світлодіодні протитуманні фари з вбудованими покажчиками повороту.

Для додаткового захисту кузову TJM пропонує деталь, яка кріпиться до сталевої решітки і захищає переднє крило. Вона також з’єднується з бічними сходинками.

Зовнішні модифікації включають й шноркель на передній стійкі для кращого «дихання» в запилених умовах або під час форсування водяних перепон.

Днище та підвіска

Toyota Land Cruiser 300

Однією з небезпек під час їзди бездоріжжям є удари життєво важливих компонентів днища в каміння або інші небезпеки. TJM має повний набір опорних пластин, які можуть захистити ці частини від пошкодження.

Компанія також оновила компоненти підвіски. У комплект входять двотрубні амортизатори з багатоступеневим клапаном. Також доступні модернізовані верхні важелі керування. Land Cruiser на цих знімках має 1,97-дюймовий (50-міліметровий) підйом.

Toyota Land Cruiser 300

TJM використала цей Land Cruiser 300 й для демонстрації деяких додаткових аксесуарів. Позашляховик має багажник на даху зі світлодіодними панелями спереду. Зверху лопата і дошки на випадок буксування. З іншого боку розташований розсувний тент.

TJM планує продавати новий комплект у 2022 році, але поки ціни на них не оголошені.

Раніше стало відомо, що черга на новий Toyota Land Cruiser розтягнулась до чотирьох років, а також Toyota представила нове покоління Tundra.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Land Cruiser 300:
Фотограф: TJM
Фотограф: TJM
Фотограф: TJM
Фотограф: TJM
Фотограф: TJM
Фотограф: TJM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest