Новий Toyota Land Cruiser успішно подолав краш-тест

Автор: Редакція | 13 Січ, 2022
Toyota Land Cruiser 2022 року

Новий позашляховик Toyota Land Cruiser модельного 2022 року успішно пройшов краш-тест ANCAP.

Toyota Land Cruiser 2022 року пройшов краш-тест в Австралійській програмі оцінки нових автомобілів (ANCAP), отримавши максимальний п’ятизірковий рейтинг. На відео нижче показано, як новий позашляховик проходить усі оцінки безпеки.

Land Cruiser отримав 89 відсотків за захист дорослих пасажирів і 88 відсотків за безпеку дітей. Він отримав 81-відсотковий рейтинг захисту пішоходів і велосипедистів, а загальна система безпеки автомобіля отримала 77-відсоткову оцінку.

В Австралії та Новій Зеландії Land Cruiser стандартно поставляється з повним набором подушок безпеки, включаючи бічні для захисту голови та грудей. До систем безпеки входить автономне екстренне гальмування, система підтримки утримання смуги, попередження про виїзд зі смуги руху та адаптивний круїз-контроль.

До речі, Toyota представила нове покоління позашляховика Land Cruiser ще влітку минулого року, але автомобіль не буде доступний на всіх ринках. Так, наприклад, Північна Америка не отримає новий Land Cruiser 300, а натомість буде доступне останнє покоління Lexus LX.

В Україні позашляховик доступний в трьох комплектаціях з мінімальною ціною 2 273 742 грн за версію з 3,3-літровим турбованим дизельним двигуном та 10-ступеневою АКПП. Також доступний й 3,5-літровий бензиновий турбований мотор з аналогічною коробкою передач, але така версія коштує від 2 313 302 грн.

Проте за деякими припущеннями, черга на деякі комплектації Toyota Land Cruiser 300 може розтягнутись на декілька років. Принаймні, у серпні Toyota повідомила, що конвеєри вже завантажені на перші 12 місяців виробництва.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея краш-теста Toyota Land Cruiser 2022 року:
Фотограф: ANCAP
Фотограф: ANCAP
Фотограф: ANCAP
Фотограф: ANCAP

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest