Toyota та Lexus продали вже 15 мільйонів гібридів

Автор: Редакція | 28 Кві, 2020

Японський виробник Toyota, якому й належать обидва бренди, зміг за весь час створити 44 електрифікованих моделі та вразити обсягами продажу.

Три року тому компанія відсвяткувала 10-мільйонний гібрид, й вже тепер повідомила, що гібридних Toyota та Lexus було реалізовано по всьому світу понад 15 мільйонів. Межа була пройдена ще у січні 2020 року, але виробник розповів про це лише тепер.

Toyota дійсно вважається піонером гібридизації: серійне виробництво бензоелектричних моделей японці налагодили ще у 1997 році, коли вийшов Prius першого покоління. Дотепер обсяги випуску «зелених» машин та їхня частка в загальних продажах постійно росли.
В Європі Toyota і Lexus продали 2,8 мільйона гібридів. Зараз відповідна лінійка включає 19 найменувань, причому за підсумками 2019 року на електрифіковані машини довелося 52% продажів обох марок, а конкретно в Західній Європі – всі 63%. Це, до речі, одна з причин, через яку японці не поспішають із випуском повноцінних електромобілів: вони впевнені, що й без того впишуться в норму середнього по модельному ряду рівня викидів CO2, яка незабаром буде знижена до 95 г/км.

По всьому світу зараз продається 44 різних гібрида Toyota і Lexus. Виробник підрахував, що його багаторічна діяльність у цьому напрямку дозволила скоротити загальний обсяг викиду вуглекислого газу більш ніж на 120 мільйонів тонн.
Компанія має намір й надалі розвивати гібридні технології, паралельно працюючи над електромобілями – акумуляторними і на паливних елементах. Згідно з уточненим планом, до 2025 року Toyota і Lexus виведуть на європейський ринок 40 нових або оновлених електрифікованих автомобілів. Як мінімум 10 з них будуть мати нульовий рівень шкідливих викидів.

До речі, нещодавно Toyota також відсвяткувала 10- мільйонний кросовер RAV4, який також має гібридну версію і який наша редакція тестувала минулого року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota RAV4:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest