Toyota Lunar Cruiser відправиться на Місяць 2030 року

Автор: Роман Галімон | 29 Сер, 2020
JAXA x Toyota Lunar Cruiser

Японський виробник Toyota разом із Японським агентством аерокосмічних досліджень планують відправити місяцехід Lunar Cruiser на супутник Землі до 2030 року.

Компанії Toyota вже стало затісно на автомобільному ландшафті Землі, постійно перебуваючи на вершині світових продажів. Тож японська марка вирішила на цьому не зупинятися. У співпраці з Японським агентством аерокосмічних досліджень (JAXA) Toyota розпочала спільне дослідження технології транспортних засобів на паливних елементах на Місяці.
Машиною для вивчення Місяця стане Lunar Cruiser (або якщо хочете «Місячний крейсер» у перекладі). Таким чином Toyota використає одне з найвідоміших імен, яке коли-небудь було в її лінійці позашляховиків, й йдеться про культовий Land Cruiser.

В даний час Lunar Cruiser знаходиться в розробці й розробникам потрібно врахувати всі можливі проблеми, що можуть виникнути на Місяці. Виробник має забезпечити якість, довговічність та надійність зі слоганом «Я обов’язково повернусь додому», що й власне сказано у прес-релізі.

JAXA та Toyota вже склали графік розробки Lunar Cruiser на наступне десятиліття. Цього року буде проведено моделювання водіння, щоб підтвердити показники потужності та тепловіддачі, а також пробне виробництво шин та планування внутрішнього розташування.
До 2024 року команда розпочне інженіринг та проектування власне місяцеходу. Публічна презентація справжнього Lunar Cruiser має відбутися до 2029 року, а пілотоване дослідження Місяця відбудеться до 2030 року.

До речі, минулого року Toyota показала водневий седан Mirai нового покоління, а цьогоріч представила зовсім іншу виробничу версію седана Mirai.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея JAXA x Toyota Lunar Cruiser:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest