Toyota показала водневий седан Mirai нового покоління

Автор: Роман Галімон | 12 Жов, 2019

Японська корпорація Toyota продемонструвала нове покоління водневої моделі Mirai. Світовий дебют новинки відбудеться на автосалоні в Токіо. Повністю електричний автомобіль (FCEV) був побудований за новою архітектурою, він також отримав інший дизайн й додав габаритів.

Як зазначають в японській корпорації, вони хотіли б, щоб клієнти обрали Mirai як через екологічність, так й через поєднання всіх якостей. В основі новинки лежить задньопривідна платформа TNGA-N. Завдяки цій архітектурі седан став довшим, ширшим й нижчим. У порівнянні з першим поколінням колісна база збільшилася на 140 мм і тепер становить 2920 мм, а сам Mirai став на 85 мм довшим (4975 мм), на 70 мм ширшим (1885 мм) і на 65 мм нижчим (1470 мм) .

Читайте також:

Взагалі зовнішній вигляд моделі став більш емоційним та динамічним – новий Mirai отримав деякі веселі риси зовнішності. Кузов автомобіля пофарбований у абсолютно новий відтінок, якого не має жодна інша модель японської марки. Причому фарба наноситься в кілька шарів. Також новинку оснастили 20-дюймовими колесами.

Виробник також освіжив інтер’єр. Основний дисплей із приладовою панеллю зараз розташований не в центральній частині, а перед водієм, а для мультимедійного комплексу використовується 12,3-дюймовий сенсорний екран. Нова архітектура дозволила зробити кабіну, розраховану на 5 людей, більш просторою і тихішою.

На автосалоні в Токіо водневий седан буде показаний в якості прототипу, іншими словами, виробник не оприлюднить технічні характеристики. Наразі відомо лише, що буде використано новий електрохімічний генератор, а дальність збільшиться на 30% – зокрема, через те, що кількість водню в баку зросте.

Новинка стане динамічнішою, а нижчий центр ваги й жорсткий корпус повинні сприяти покращенню керованості. Виробнича версія моделі Mirai другого покоління з’явиться наприкінці 2020 року.

Джерело: Аutotimesnews

Галерея Toyota Mirai
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest