Кросовери Toyota RAV4 перевіряють на пожежну безпеку

Автор: Редакція | 02 Бер, 2021
Toyota RAV4 2018 року

Майже два мільйони кросоверів Toyota RAV4 підпали під розслідування у США через небезпеку пожежі.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) розпочала попереднє оціночне розслідування моделі Toyota RAV4 з 2013 по 2018 рік виробництва через ризик пожежі. Якщо дійде до повноцінного відкликання, то це може вплинути на приблизно 1 862 103 одиниці популярного кросовера.
В офіційному документі йдеться про те, що проблема полягає в тому, що клема B+ акумулятора може замикатися на утримуючій рамі, і це може призвести до пожежі або спричинити зупинку автомобіля.

Управління розслідування дефектів NHTSA отримало 11 скарг з цього приводу та незрозумілу кількість помилки «Early Warning Report». У чотирьох повідомленнях пожежа сталася навіть при вимкненому запалюванні. Половина власників повідомили, що їхній автомобіль зупинився до пожежі.

NHTSA зазначила, що неправильна установка батареї або ремонт після зовнішнього зіткнення згадувалося в деяких звітах про помилку. Однак кількість пожеж все ще є непропорційною, оскільки зазначені проблеми були не єдиними факторами, що спричинили проблему.
З 11 загальнодоступних скарг одна з них стосується гібридного RAV4. Водій повідомив, що помилка про несправність двигуна з’явилась під час руху приблизно у 50 миль на годину. З капота почав виходити білий дим, а потім й полум’я. Інцидент знищив кросовер.

Варто зазначити, що попереднє оцінювання не обов’язково означає, що відбудеться повне відкликання. Розслідування має на меті «краще розуміння факторів, що сприяють виникненню, та частоту виникнення пожеж на машинах, що походять з області акумуляторних батарей відповідних автівок, порівняно з аналогічними транспортними засобами», згідно з NHTSA.

Цього року Hyundai вже відкликав 471 000 кросоверів Tucson через ризик пожежі, а Volkswagen відкликав 56 тисяч нових хетчбеків Golf для оновлення програмного забезпечення.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota RAV4 2018 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest