Toyota RAV4 отримала рятувальну версію Mountain Rescue

Автор: Редакція | 12 Бер, 2021
Toyota RAV4 Mountain Rescue 2021 року

Японський підрозділ Toyota представив перші ескізи спеціальної версії відомого кросовера RAV4 – Mountain Rescue.

Toyota Industries, дочірнє підприємство автовиробника Toyota нарешті оприлюднить спеціальний концепт RAV4, який планувався до показу на Токійському автосалоні 2021 року до того, як його скасували через пандемію.
Тим не менш, концепт буде показаний на виставці позашляховиків у префектурі Тояма, гірській місцевості на західному узбережжі Японії. Цієї зими префектуру засипали сильні сніги, що зробило б такий кросовер ідеальним транспортним засобом для цього району.

Концепт базується на версії RAV4 Adventure Gear, який був підготований для Токійського автосалону 2020 року, та покритий захопливою графікою, а на його боках написано «Mountain Rescue» та «Battalion Chief».

Toyota RAV4 Mountain Rescue 2021 року
Toyota RAV4 Mountain Rescue 2021 року. Фото: Response.jp

Поряд з великими кремезними шинами та спеціальними вогнями, RAV4 Mountain Rescue також оснащений обладнанням, що має полегшити зимові місії з порятунку.

Зокрема, кросовер має гучномовець, додаткові ліхтарі, камери та LiDAR, а також техніку для рятувальників: шоломи, альпіністські канати та санки, щоб допомогти людям із травмами у важких ситуаціях.
Як повідомляють японські видання, концепт матиме функцію доповненої реальності, котра допомагає керувати автомобілем у негоду. Тобто на лобове скло робитиметься проекція певних перешкод на дорозі або інших важливих подій.

Концепт позашляховика виставлять 13 та 14 березня в торговому центрі Aeon в Такаокаці.

До речі, на початку 2021 року стало відомо, що кросовер Toyota RAV4 став бестселером українського ринку, попри те, що власники автомобіля визначили чимало недоліків моделі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoop

Галерея Toyota RAV4 2020 року:
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest