Недоліки Toyota RAV4: думка власників кросовера

Автор: Редакція | 17 Гру, 2020
Toyota RAV4 2020 року

Наша редакція вже двічі встигла протестувати кросовер Toyota RAV4 (гібридну та звичайну) версію й описати переваги моделі. Але тепер питання в іншому: які недоліки в ній бачать власники «паркетника»?

Японський кросовер Toyota RAV4 доволі давно є бестселером як на ринку нових автомобілів, так й має гарні позиції серед вживаних машин.
Motorcar зібрав думки власників «міського позашляховика» та спробував розібратися, які ж основні недоліки вони бачать у своєму «паркетнику». До речі, прочитати детальний огляд про Toyota RAV4 Hybrid можна в цьому матеріалі.

Розгін

Мабуть найбільшим розчаруванням нових власників RAV4 є швидкісні якості кросовера. Хоча за паспортом нова машина (в деяких версіях) може розігнатися до 100 км/год менш ніж за 9 секунд, проте багато водіїв нарікають на сильний шум з під капоту

Здебільшого це відбувається у негібридної версії, для якої вочевидь важко набирати оберти в квапливому режимі, а отже можна говорити, що цей автомобіль навряд чи провокуватиме на спрінтерські перегони від світлофора до світлофора.
Шумоізоляція

Toyota RAV4 2020 року

Паралельно зі швидкісним режимом у деяких власників виникає й питання з шумоізоляцією.

Хоча, чесно кажучи, це питання суб’єктивне, й в нашої редакції не виникло особливого дискомфорту, іноді водії скаржаться на відсутність шумоізоляції передніх арок та дверей (особливо, попередніх версій RAV4).

Звісно, вирішити таку проблему можна додатково ізолювавши машину, проте доведеться або дочекатися кінця гарантійного терміну або порушити гарантію, адже офіційні СТО цього не зроблять

Наша редакція лише помітила доволі неприємний шум, якщо їхати з відкритими вікнами, але з закритими на швидкості у 100 км/год в салоні рівень шуму складав доволі комфортні 76 децибел.
Кермова рейка

Toyota RAV4 2020 року

Хоча здебільшого це стосується третього покоління моделі (CA30W), проте деякі водії нарікають на проблеми з кермовою рейкою, які легко (але за гроші) вирішуються на сервісному обслуговуванні та додатковому оснащенню.

Фарбування

Toyota RAV4 2020 року

Також, як стверджують деякі власники Toyota RAV4, лакофарбувальне покриття моделі схильно до сколів, які згодом призводять до корозії та іржі.

Тому іноді нові володарі «РАВликів» одразу покривають своє придбання захисними елементами або повністю вкривають плівками (в тому числі «броньованою»).
Темний салон та багажник

Toyota RAV4 2020 року

Коли наша редакція взяла на тести новий Toyota RAV4, то одразу виникло відчуття, що в машині доволі темно. При цьому в новому поколінні відсутнє так зване амбієнте підсвічення, яке зараз набирає популярності: коли підсвічуються різноманітні кишені (для телефонів) та інші місця зберігання в машині.

Тепер ці припущення підтвердились й іншими власниками. При цьому також існують нарікання й на темний багажник, а також занадто піддатливий до подряпин пластик у багажному відділенні.

Як вихід може бути заміна підсвічення або придбання автомобіля зі світлим салоном. В багажнику ж доведеться вистилати додаткові ковдри.
Мало відсіків для речей

Toyota RAV4 2020 року

На форумах нових володарів також виникають скарги на те, що у кросовері занадто мало додаткових відсіків для речей.

Це, звісно, також суб’єктивна річ та її можна перевірити лише на власному досвіді й з власним «багажем» речей, які є потреба перевозити. Проте, наприклад, в тестовому автомобілі (2020 модельного року) були помічені стандартний бокс «для рукавичок» та великого об’єму підлокітник (з піддоном для дрібниць). А також є підсклянники, поличка для переднього пасажира та місце для безпровідної зарядки телефону.

Мультимедійна система

Toyota RAV4 2020 року

До моделей 2020 року в медійній системі кросовера не було підтримки Apple Car Play / Android Auto. Тепер вони з’явились.

Проте, наприклад, й під час нашого тесту Android Auto теж не захотів підключатись й видав помилку №14. Звісно, її мабуть, можна виправити, але це все вимагатиме час.

Сам же вигляд екрану мультимедійної системи теж просить суттєвого осучаснення.
Стереотип – жіноче авто

Toyota RAV4 2020 року

Якщо раніше попередні генерації RAV4 вважали здебільшого для водіїв-жінок, то новий вигляд актуального покоління явного говорить про те, що цей автомобіль зроблений для всієї родини. Він може бути агресивний на трасі, а може бути спокійний й економний у місті.

Тому за кермом сучасного Toyota RAV4 може бути будь-хто з родини. Автомобіль – це ж лише засіб пересування, чи не так?

До речі, нещодавно Motorcar порівняв кросовери Nissan X-Trail, Toyota RAV4, Skoda Karoq, а новий високопродуктивний Toyota RAV4 Prime ефектно провалила «лосиний» тест.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest