Toyota RAV4 Prime ефектно провалила «лосиний» тест

Автор: Редакція | 04 Гру, 2020
Toyota RAV4 Prime лосиний тест

Спеціальна версія Toyota RAV4 Prime не змогла пройти «лосиний» тест. Виробник вже працює над вирішенням проблеми.

Шведське видання Teknikens Värld вже не вперше тестує модель Toyota RAV4: минулого року на кросовері вже виявляли проблеми з проходженням унікального випробування на маневровість.
Тепер протестували гібридну та потужнішу Toyota RAV4 Prime. Автомобіль мав швидко перелаштуватись між двома смугами, де імітується несподіване виникнення перешкоди (тобто «лося»).

На відео можна побачити, як автори роблять кілька спроб із RAV4 Prime. Щоразу, коли задня вісь розхитується, кросовер занадто широко проходить вузький в’їзд у поворот. Нарешті, на швидкості 63 км/год автомобіль успішно виконав виклик, але це занадто повільно, аби вважатися прийнятним.

У супровідному матеріалі зазначається, що тестери не відчули роботу електронного контролю стійкості, який мав запобігти ковзанню RAV4 Prime. Окрім оцінки кросовера на різних швидкостях, видання задіяло різних водіїв, але результати були однаковими.

На відео також показані тести плагін-гібрида Mitsubishi Outlander та Volvo XC40 Recharge T4, які також не пройшли випробувань на тій же швидкості.
До речі, після того як Teknikens Värld поінформував минулого року компанію Toyota про проблему, автовиробник змінив систему контролю стабільності, і кросовер тоді успішно зміг уникнути «фантомного» лося.

Тепер Toyota знову пообіцяла усунути проблему. «В якості контрзаходу ми зараз вживемо кроки для забезпечення того, щоб плагін-гібрид RAV4 міг пройти тест від Teknikens Värld», – йдеться в заяві компанії.

Варто зазначити, що калібрування системи контролю стабільності не обов’язково ідентичним між ринками. Наприклад, налаштування RAV4 Prime в Америці та Європі можуть відрізнятися.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota RAV4 Prime 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest