Toyota оновила RAV4 для проходження «лосиного тесту»

Автор: Редакція | 31 Січ, 2020

Шведські автожурналісти домоглося, аби японська компанія Toyota зробила необхідні оновлення в кросовері RAV4. Тепер машина змогла пройти «лосиний тест».

Восени шведське видання Teknikens Varld опублікувало результати власних випробувань популярного кросовера Toyota RAV4 на предмет подолання так званого «лосиного тесту», коли маневр імітує об’їзд раптово виниклої перешкоди. Тоді результати журналістів, м’яко кажучи, збентежили.

Випробувачі відзначили «небезпечну поведінку» кросовера під час маневрів, заявивши, що «електронна система контролю стійкості реагує з запізнюваннями».

Компанія Toyota не стала ігнорувати ці заяви, зазначивши, що внутрішньозаводські випробування RAV4 пройшов успішно, а умови проведення шведських тестів їм невідомі, але внутрішнє розслідування компанія все ж ініціювала.

Підсумком став розроблений Toyota пакет оновлення програмного забезпечення для бортової системи курсової стійкості: тепер система реагує на зовнішні подразники трохи раніше з оперативнішим застосуванням гальм.

На серійні машини новий софт почнуть встановлювати в другому кварталі нинішнього року, але випробувачам Teknikens Varld вже дали можливість поспілкуватися з модернізованою RAV4.

І фахівці прийшли до висновку, що оновлення пішло кросоверу на користь. Тепер він здатний впоратися з «лосиним тестом» на швидкості у 72 км/год, тоді як раніше проблеми зі стійкістю починалися вже на швидкості в 68 км/год.

Проте, поки неясно, чи планує Toyota через мережу своїх дилерських центрів оновити софт вже реалізованим кросоверам, запустивши свого роду відкличну кампанію. Тому журналісти  Teknikens Varld  закликали власників RAV4 звертатись до локальних дилерів самостійно.

Наша редакція теж нещодавно тестувала RAV4 й огляд тест-драйву можна прочитати тут.

Джерело: Motor1

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest