Toyota оновила кросовер RAV4 для 2023 року

Автор: Редакція | 23 Чер, 2022
Toyota RAV4 2023 року

Популярний кросовер Toyota RAV4 оновили для модельного 2023 року в Європі.

Європейській підрозділ Toyota показав зовнішні та внутрішні оновлення для кросовера RAV4, які з’являться для наступного модельного року.

Для всіх комплектацій, окрім «позашляхової» Adventure, запропонують відтінок Platinum White Pearl, а також нову двоколірну схему (Platinum White Pearl плюс Midnight Black Metallic).

Toyota RAV4 2023 року

Проте, найбільше змін варто чекати у салоні. Кросовер отримав повністю цифрову приладову панель на 12,3 дюйма з чотирма темами (Casual, Smart, Sport і Tough) і трьома режимами відображення інформації.

Лише в «базі» надаватимуться аналогові прилади та 7-дюймовий екран, але інші комплектації матимуть цифрові панелі.

Також з’явився новий інформаційно-розважальний комплекс із тачскрином на 10,5 дюйма (раніше були варіанти на 7 і 8 дюймів), просунутим голосовим помічником, бездротовим підключенням Apple CarPlay та хмарними сервісами.

Toyota RAV4 2023 року

За доплату доступний вбудований навігатор, який не потребує підключення до Інтернету. Він вміє розпізнавати дорожні знаки та попереджати водія про в’їзд у зони з обмеженнями щодо шкідливих викидів.

Також позашляховику в стандартному оснащенні розширили список функцій, якими можна керувати дистанційно, та вдосконалили фірмовий пакет Toyota Safety Sense, додавши системи запобігання зіткненням при повороті на перехресті та автоматичному підкермовуванні від перешкоди з утриманням у смузі руху.

Моторна гама залишилася незмінною. У Західній Європі вона повністю електрифікована: є два звичайні гібриди на основі двигуна 2.5 – 218-сильний передньопривідний та 222-сильний повнопривідний, а також 306-сильний плагін-гібрид.

Toyota RAV4 2023 модельного року надійде у продаж у третьому кварталі 2022-го.

До речі, минулого року цей кросовер отримала спеціальну комплектацію до 25-річчя, а прочитати більше про модель можна в нашому тест-драйві.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota RAV4 2023 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest