Toyota відмовиться від плати за дистанційний запуск двигуна

Автор: Редакція | 25 Гру, 2021
Toyota RAV4 SE Hybrid 2022 року

Японська марка Toyota може відмовитись від передплати за дистанційний запуск двигуна.

Схоже, ситуація для Toyota стала трохи незручною через дещо негативну реакцію людей, які дізналися, що функція дистанційного запуску двигуна може потребувати щомісячної передплати (або підписки, в оригіналі – «subscription»). При цьому, деякі люди пішли далі та навіть припустили, що у майбутньому Toyota може зажадати й щомісячну плату за відкривання автомобіля.

До честі Toyota, керівники компанії уважно прислухаються до ринку. Згідно з інформацією видання The Drive, умови передплати переоцінюються на автомобілях, обладнаних базовим дистанційним запуском.

Стверджується, що Toyota не очікувала негативної реакції, яку вона отримала, коли світ дізнався про умови пакету subscription.

В чому проблема?

Лінійка Toyota та Lexus

Основною проблемою був не стільки сам пакет передплати. Швидше за все, йдеться про те, що потрібно заплатити за пакет віддаленого підключення, аби використовувати по суті безкоштовну аналогову функцію, яка не потребує підключеного пакету.

Коротше кажучи, нові автомобілі з дистанційним запуском, що активується брелком, використовують те саме програмне забезпечення підключених служб для запуску автомобіля, але воно не є частиною пакету «підписки».

Таким чином, навіть якщо брелок посилає основний сигнал до автомобіля, він не запустить двигун, якщо програмне забезпечення не побачить активну «підписку». Ось чому на старі автомобілі з дистанційним запуском, що активується брелоком, вимоги пакету «підписки» не впливають.

 

Майбутні автомобілі отримають дистанційний запуск виключно в функції, що керується через додаток та вимагає «підписки», на відміну від простої кнопки на брелоку.

Стосовно власників автомобілів Toyota, які застрягли між цими двома технологічними світами, стверджується, що Toyota навіть не впевнена, що може відокремити керування брелоком від програмного забезпечення пакету «підписки». Мабуть, компанія зараз й оцінює цю частину проблеми.

Чи буде дистанційний запуск за «підпискою»?

Лінійка Toyota та Lexus

Сучасний світ надав виробникам можливості оновлювати програмне забезпечення «по повітрю» (без відвідування сервісних центрів), а деякі нові функції автомобілів можуть відкриватися (або закриватися) за додаткову оплату.

Тепер Toyota має проаналізувати всі переваги й недоліки майбутнього рішення. У заяві для Motor1.com представник Toyota сказав наступне:

«Ми часто використовуємо відгуки клієнтів, щоб гарантувати, що ми пропонуємо корисні функції та покращуємо їхній досвід володіння».

Отже остаточне рішення про «підписку» на дистанційний запуск двигуна ще не прийнято.

Цього місяця Toyota представила 15 нових електромобілів, а раніше оновила Corolla та C-HR для модельного 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest