Тюнинг-ательє ABT вперше «прокачало» гібридний Audi Q5

Автор: Редакція | 04 Тра, 2020

Німецьке тюнингове ательє ABT вирішило спробувати свої сили з кросовером Q5.

Новий проект ательє став альтернативою для заводської версії кросовера SQ5, який в Європі продається лише з дизельним двигуном. В ABT ж зробили «прокачаною» й бензоелектричну версію Q5 TFSIe.

Гібридна силова установка вихідного кросовера Q5 55 TFSIe, що складається з дволітрового турбомотора та електродвигуна, розвиває в стандарті 367 к.с. і 500 Нм крутного моменту. Зв’язуватися з її електричної складової тюнери не наважилися, а ось над бензиновим двигуном попрацювали добряче.
В результаті тепер гібридний позашляховик має 425 к.с. і 550 Нм. Даних про те, як змінилася динаміка Q5, в ABT не оприлюднили, але новинка безумовно стала швидшою в розгоні до сотні, який у стандартного кросовера вагою трохи більше двох тонн займає 5,3 секунди. До слова, дизельний SQ5 робить те ж саме за 5,1 с, тому розробка ABT, цілком можливо, випередить і його.

Тюнинг-ательє розробило комплект доопрацювань й для молодшої версії гібрида, який носить офіційний індекс Q5 50 TFSIe. Сукупна віддача обох двигунів була підвищена з 299 к.с. і 450 Нм до 357 к.с. і 500 Нм крутного моменту.
У ABT особливо відзначили, що гібридна силова установка кросовері незважаючи на значну віддачу відрізняється видатної економічністю.

Раніше, відоме тюнинг-ательє ABT створило «брутальну» версію позашляховика Audi SQ7, а також доопрацювало Audi S5 та TT RS.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi Q5 TFSIe від ABT:
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest