В Україні планують встановити 1000 камер відеофіксації порушень ПДР

Автор: Редакція | 02 Лип, 2020

У МВС України розповіли про подальші плани розвитку системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

З 1 червня 2020 року в Києві та Київській області почала функціонувати система автоматичної відеофіксації порушень ПДР, й за перший місяць роботи вже надіслано більше 300 тисяч «листів-щастя».
Більш того, у липні планується розширити функціонал камер системи КАСКАД, які тепер будуть фіксувати не тільки перевищення швидкості, але й проїзд на червоне світло та перетин смуги руху.

Проте й на цьому МВС України не збирається зупинятись, адже допоки в Україні працює лише 50 комплексів КАСКАД, а в планах установити більше 1000 камер по всій країні.

«В Україні ми вибрали близько 1200 небезпечних місць і почали встановлювати там камери, – сказав заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в інтерв’ю “РБК-Україна”. – Зараз встановлено близько 50. Ми звернулися до мерів найбільших міст, щоб вони вивчили й прислали перелік місць із найбільшою концентрацією ДТП. Методика така: камера ставиться в небезпечному місці, наприклад, на перехрестях. Місця розташування камери відомі всім, нам не треба це приховувати, навпаки: нехай водій знає, що там стоїть камера, і якщо він не пригальмує, він отримає штраф».
Вже цього року планується придбання 220 камер, проте можливості системи дозволяють й далі збільшувати їхню кількість.

«Ми розраховуємо, що мери міст поступово розгойдаються і ми за 2 роки встановимо близько тисячі камер по країні, – продовжив Герашенко. – Всього система розрахована на 6 тисяч камер, вона місяцями зберігає інформацію, і кожен, хто отримує штраф, може подивитися, де він порушив».

Все про систему КАСКАД та карту розташування камер можна дізнатися в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest