Ведмідь ледь «не викрав» Lexus RX

Автор: Редакція | 28 Вер, 2021
Ведмідь викрав Lexus RX

Справжня пригода відбулась із власницею Lexus RX, яка явно не очікувала побачити, що ведмідь сидів за кермом її кросовера.

Lexus RX завжди був лакомим шматочком для автовласників, але тепер аналогічне можна сказати й про тварин.

Хоча це не перший випадок, коли ведмідь намагався вломитися в автомобіль, проте це явно перший зафільмований «злом» кросовера преміальної японської марки.
Як видно на відео, тварина точно знає, як відкривати двері автівки, а отже вже не вперше займається подібним.

Швидше за все, ведмідь шукав в автомобілі «смаколики». Й тут йдеться не про автомобільні «фішки», які були описані в тест-драйві Lexus RX.

Проте реакція власниці кросовера призвела до того, що відео вже набрало більше п’яти мільйонів переглядів у твіттері. А нижче наводиться повна версію зі «зломом» автомобіля ведмедем.

Важко уявити, як повівся в цій ситуації кожний із нас, але найголовніше, що ніхто не постраждав. Здається, тварина, як й господиня, була трохи перелякана й намагалась втекти з місця події. Хоча пізніше ведмідь зупинився, але звернув увагу вже на яблука, а не на Lexus RX.

А ось сам кросовер, швидше за все, постраждав непогано. Враховуючи кігті тварини, лакофарбове покриття, а тим більше, оздоблення в салоні були пошкодженні дуже сильно.

Минулого року на відео зафільмували стрибок Lexus RX в океан, в той час як ця ж модель увійшла до рейтингу найнадійніших автомобільних марок.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest