Volkswagen Amarok 580X дебютує у спеціальній комплектації

Автор: Редакція | 26 Лип, 2021
Volkswagen Amarok 580X Walkinshaw

Німецький виробник Volkswagen розробив спеціальну комплектацію для Amarok й, можливо, це останнє оновлення для цього покоління пікапа.

Одна з найстаріших моделей у лінійці Volkswagen, Amarok існує з 2010 року і не отримає прямого спадкоємця наступного покоління. Тим часом австралійський підрозділ компанії ще раз об’єднався з місцевою інженерною фірмою Walkinshaw, щоб продовжити роботу над поточним поколінням (на фото нижче).
Новий W580X продовжує напрацювання того, де зупинився «дорожній» W580S, додавши комплект підйому підвіски для поліпшення дорожнього просвіту. Доступний навіть додатковий шноркель, поряд із модернізованими двотрубними амортизаторами та 18-дюймовими дисками зі всюдихідними шинами, розміщеними в збільшених колісних арках. VW та Walkinshaw також додали додатковий захист нижньої частини кузова та світлодіодну панель.

В основі нового Amarok W580X лежить двотурбодизельний 3,0-літровий двигун V6, що видає 255 кінських сил (190 кіловат) і 580 ньютон-метрів крутного моменту. Потужність TDI передається на обидві осі завдяки системі постійного повного приводу через восьмиступеневу автоматичну коробку передач.

Як і слід було очікувати від спеціальної комплектації високого класу, вантажівка «завалена» додатковим обладнанням. Від біксенонових фар зі світлодіодними денними ходовими вогнями до двозонного автоматичного клімат-контролю, Amarok W580X має весь необхідний комплект. Підігрів передніх сидінь також в наявності, як й гумові килимки для підлоги та система контролю тиску в шинах. Щоб підсолодити відчуття, VW та Walkinshaw додали велюрову оббивку, одночасно підправляючи зовнішність чорними дзеркалами та заднім бампером, а також переробленою передньою решіткою.
Це може стати останньою спецверсією для першого покоління Amarok, оскільки абсолютно новий пікап на базі Ford Ranger вже офіційно підтверджений для дебюту наступного року. «Блакитний Овал» збиратиме автомобіль у Південній Африці, і, за чутками, найпотужніша версія пікапа VW стане еквівалентом Ranger Raptor.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Amarok 580X Walkinshaw:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest