Volkswagen Amarok з’явився на новому зображенні

Автор: Роман Галімон | 25 Бер, 2021
Volkswagen Amarok 2022 року

Пікап Volkswagen Amarok готується дебютувати у другому поколінні й вироблятиметься він на базі Ford Ranger.

Минуло трохи більше року, як Volkswagen опублікував перший тізер із зображенням Amarok наступного покоління. Тоді це був концептуальний дизайн, який мав занадто великі колеса та бракував навіть дверних ручок. Були й деякі інші перебільшені деталі дизайну, але нове офіційне зображення від VW Commercial Services наближає вантажівку до реальності.
Перший тізер також ілюстрував пікап лише з двома дверима, а останній показує Amarok у вигляді робочого автомобіля у конфігурації з подвійною кабіною. Окрім задніх дверей, вантажівка також оснащена рейлінгами на даху, світлодіодною панеллю та підніжками.

VW також змінив передній бампер, зробивши протитуманні фари більш помітними, ніж раніше, тоді як срібляста панель у формі X поступилась місцем практичнішому дизайну.

Тим не менш, пікап все ще зберіг помаранчеві акценти, як й квадратні колісні арки та срібні накладки на дзеркала. Зміна вигляду інтегрованих сигналів повороту також говорить про те, що ця модель ближча до виробництва, ніж ескіз минулого року.

Volkswagen Amarok
Volkswagen Amarok на першому тізері

Капот на першому тізері виглядав достатньо високим, аби перешкоджати видимості, але тепер його зменшили. Інша помітна зміна – лінія, що починається від верхнього кута фар, простягаючись прямо через двері до задньої арки.

Шанувальникам Amarok доведеться подякувати Ford за модель другого покоління, адже якби не платформа від Ranger, VW був готовий відмовитись від своєї вантажівки наприкінці життєвого циклу моделі першого покоління. До речі, рік тому Ford та VW обговорювали створення й спільного позашляховика.

А влітку минулого року стверджувалось, що Volkswagen також хоче зробити Amarok аналогом американського повністю електричного пікапа Rivian R1T, у виробництво якого Ford інвестував 500 млн. доларів.
Проте тепер відомо, що новий Amarok буде тісно пов’язаний із наступним Ranger, але німці пообіцяли повністю «фольксвагенський» дизайн, який й зображений на останньому тізері.

Стверджується, що підрозділ комерційних машин VW навіть працює над еквівалентом Ranger Raptor, який, можливо, називатиметься Amarok R та приєднається до високопродуктивних версій автомобілів і позашляховиків, таких як Golf, T-Roc, Tiguan, Arteon і Touareg.

За припущеннями, «прокачаний» пікап може отримати близько 300 кінських сил, але що ще важливіше, привабливий крутний момент. Якщо чутки справдяться, така модель з’явиться приблизно за рік від стандартної.
Нагадаємо, Amarok другого покоління буде запущений у 2022 році після запуску у виробництво на заводі Ford в Сільвертоні (Південна Африка), де також збиратимуть новий Ranger. Для підготовки виробництва обох вантажівок, на початку минулого місяця Ford оголосив про план інвестувати більше 1 мільярда доларів у свої південноафриканські виробничі лінії для створення нових робочих місць та розширення виробничих потужностей.

Все це є частиною великої угоди VW та Ford. Планується, що Ranger та Amarok будуть експортовані у понад 100 країн світу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest