50 000 кросоверів Volkswagen Atlas відкликані через подушки безпеки

Автор: Редакція | 29 Лис, 2021

Понад 50 000 моделей Volkswagen Atlas і Atlas Cross Sport відкликають у Сполучених Штатах через проблему спрацювання подушок безпеки.

Розслідування Volkswagen показало, що в системах кондиціонування позашляховиків Atlas є частина, яка була виготовлена неналежним чином і може пропускати воду в модуль управління подушками безпеки. Якщо це станеться, модуль управління може вийти з ладу, і подушки безпеки можуть спрацювати в будь-який момент.

Volkswagen зазначає, що контрольна лампочка подушки безпеки може загорітися на приладовій панелі, якщо модуль управління подушки безпеки був пошкоджений водою. Розслідування цієї проблеми почалося в липні після того, як компанію Volkswagen повідомили про автомобіль, в якому спрацювала подушки безпеки, хоча він не був причетний до аварії або зіткнення.
У компанії відкликання беруть участь моделі Atlas Cross Sport 2020 та 2021 років, які були випущені в період з 20 травня 2020 року по 18 грудня 2020 року, загальною кількістю 18 980 одиниць. Також під заміну деталей підпадають 35 449 моделей Atlas 2021 року, виготовлених у період з 21 травня 2020 року по 4 березня 2021 року.

Volkswagen планує розпочати сповіщення дилерських центрів і власників 14 січня 2022 року або раніше. Власникам буде запропоновано відвезти свій автомобіль до місцевого дилерського центру VW, де позашляховик оглянуть і, якщо буде виявлено заблоковану зливну трубку, його відремонтують. Крім того, при необхідності буде замінено блок управління подушками безпеки.

Раніше седан Toyota Camry відкликали через проблеми з гальмами, а Honda відкликала 761 000 автомобілів через паливний насос.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest