Volkswagen визначив дату прем’єри нового Golf

Автор: Редакція | 04 Жов, 2019

Серійне виробництво моделі VW Golf вже почалося, а офіційна світова прем’єра відбудеться 24 жовтня.

Volkswagen вже розіслав запрошення на публічну презентацію восьмого покоління «Гольфа». Захід відбудеться 24 жовтня в штаб-квартирі марки у Вольфсбурзі.

Golf – культова модель, яку з нетерпінням чекали з моменту появи нинішнього покоління в 2012 році. Golf досі тримає пальму першості за продажами в Європі серед нових легкових автомобілів протягом останніх 12 років і навіть почав тіснити «французів» на їхньому власному ринку.

Читайте також:

Прем’єра Golf VIII мала відбутися ще на автосалоні у Франкфурті на початку вересня, проте дебют відклали через проблеми, що виникли під час розробки медійної системи з віддаленим оновленням «через повітря».

Новинка побудована на тій же модульній платформі MQB, що й сьома генерація. Однак тридверної версії більше не буде, а залишиться лише п’ятидверна. Швидше за все, моторна лінійка буде складатися з 1,5-літрового турбованого TSI з функцією деактивації циліндрів і «турботрійки» об’ємом 1 літр. З дизелів, ймовірно, модель отримає двигуни 1.6 TDI та/або 2.0 TDI. Буде й гібридна версія.

Шпигунські фото з випробувань зарядженого Golf GTI підтвердили, що у восьмому поколінні не обійдеться без хот-хетча, потужність якого, за прогнозами, може скласти близько 300 к.с.

Джерело: Motor1

Галерея Шпигунські фото VW Golf
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest