Volkswagen анонсував новий Golf GTI в Україні

Автор: Редакція | 30 Кві, 2021
2020 Volkswagen Golf GTI

Німецький автовиробник Volkswagen підтвердив появу нового Golf GTI в Україні найближчим часом.

На початку року стало відомо, що Volkswagen збирається привести нове покоління Golf в Україну вже цьогоріч, а тепер підтвердилась поява спортивної комплектації GTI в нашій країні.




До речі, тиждень тому стало відомо, що «Гольф» восьмого покоління вже можна замовити у спеціальному «Прем’єрному» виданні, а тепер й комплектація GTI доступна для попереднього замовлення.

Фактично Golf GTI був представлений ще рік тому, а тому відомо, що він оснащуватиметься 245-сильним (370 Нм) дволітровим турбомотором у парі з шестиступеневою механікою або 7-діапазонним роботом.

Проте в Україні «механіка» не буде доступна, хоча за офіційними даними виробника, 40% покупців хот-хетча попереднього покоління обирали саме ручну коробку, і тому восьмий Golf GTI не перетворився на повністю двопедальний.

Новий Golf GTI відрізняється від попередника полегшеним підрамником і жорсткішими пружинами – на 5% жорсткіше на передній осі й на 15% на задній. Спорткару пропонують один із п’яти варіантів колісних дисків (від 17 до 19 дюймів), причому найбільші колеса передбачають і найширшу гуму.




На даний момент, на офіційному сайті VW Golf GTI вже пропонується за ціною 1 101 706 грн. Офіційна презентація, яка вже зазвичай пройде онлайн, має відбутися незабаром.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Volkswagen Golf GTI:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest