Новий Volkswagen Golf R «розкрили» до прем’єри

Автор: Редакція | 12 Сер, 2020

Volkswagen вже незабаром має презентувати новий спортивний Golf R, але його зовнішність «розсекретили» до офіційного дебюту.

Флагманську версію «Гольфа» восьмого покоління обіцяли представити ще у липні на Фестивалі швидкості в Гудвуді, але зі зрозумілих причин прем’єра поки так й не відбулося. Тому доводиться задовольнятися зображеннями, що з’явилися в Instagram, швидше за все, в результаті витоку з одного із заводів Volkswagen.

Ключові елементи зовнішності майбутнього VW Golf R – наприклад, оформлення передньої частини – досі залишаються в секреті. Проте можна побачити, наприклад, «чотириствольний» вихлип із дифузором і новим логотипом R-дивізіону, величезні колісні диски (імовірно 20-дюймові) з синіми гальмівними супортами і, нарешті, цифрову приладову панель зі спортивним кермом.

Фактично нічого надприродного на фотографіях не з’явилося: всі ці компоненти спортивного іміджу хот-хетча були цілком очікувані, а деякі з них було помічені й на шпигунських фото. Адже новий Volkswagen Golf R вже ловили під час тестів на Нюрбургринзі з мінімальним камуфляжем.
На разі, автовиробник не озвучив які саме двигуни будуть доступні на Golf R. Очікується, що хетчбек оснастять дволітровим турбомотором, потужність якого складе приблизно 330 к.с., а в майбутньому сімейство може прирости й особливо екстремальної модифікацією з 400-сильним варіантом того ж двигуна. Дата дебюту моделі також поки не названа.

Також раніше повідомлялось, що новий Volkswagen Golf R матиме неочікувані технології.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Golf R 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest