Новий Volkswagen Golf R «спіймали» на Нюрбургринзі з мінімальним камуфляжем

Автор: Роман Галімон | 15 Кві, 2020

Німецький виробник Volkswagen почав фінальні випробування спортивної версії хетчбека Golf R, який має бути презентований цього року.

Лише нещодавно Volkswagen Golf R був помічений на тестах у снігу, й вже почав обкатку на Нюрбургринзі, де повнопривідний хот-хетч пройшов фінальні випробування. І хоча, з першого погляду, на прототипі немає жодного камуфляжу, але на передньому і задньому бамперах є стрічка, яка приховує остаточну кузовну конструкцію.

Після презентації версій GTI, GTE та GTD, варто відзначити, що у R поки не видно п’ятиточкових світлодіодних денних вогнів на передньому бампері. Але вже були припущення, що на поки непрезентованих GTI TCR та R буде менше додаткових вогнів.

Зліва від логотипу VW на решітці помітний інший прихований

Також спереду легко помітити оновлений логотип VW та чорний шматок стрічки на решітці, який приховує оновлений логотип R. На синіх гальмівних супортах попереду також помітна «R», тому немає жодних загадок щодо типу «Гольфу» на цих тестах. Великі колеса з низькопрофільною гумою, а також низька посадка – показові ознаки прокачаної версії.

Сині гальмівні супорти з літерою R

І хоча в середині машини помітний каркас безпеки, навряд вони з’являться на виробничій версії. Швидше за все, це пов’язано із заходами безпеки на треці. А ось бічні пороги, які також частково прикриті, точно залишаться.

В задній частині автомобіля помітна система вихлипних газів Quad та великий спойлер на даху, що теж додатково виділяють R на фоні інших версій. Задній дифузор також є очевидною підказкою, яку модифікацію тестує VW на «Нордшляйфе» – це майбутня флагманська версія.
Відповідно до припущень, Volkswagen спочатку мав намір використовувати 2,5-літровий турбодвигун RS3 Sportback, але Audi не захотіла віддавати свою знакову рядну «п’ятірку». Натомість новий Golf R буде оснащений 2,0-літровим агрегатом із чотирма циліндрами, яка, за чутками, у новій специфікації видає майже 330 к.с. При цьому, стверджується, що можлива й потужніша версія на понад 400 к.с., але більше деталей буде оголошено на презентації.

Компанія VW вже підтвердила, що представить Golf R пізніше цього року, але не уточнила наявність версії кузова універсала для задоволення європейського попиту.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Golf R 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest