Volkswagen ID.1 з’явиться у 2025 році за ціною 20 000 євро

Автор: Редакція | 25 Тра, 2022
Volkswagen ID.1 2025 року

Компактний міський електромобіль Volkswagen ID.1 використовуватиме скорочену версію платформи ID.3 з покращеними характеристиками потужності та ефективності.

Нещодавно Volkswagen підтвердив плани з розробки довгоочікуваного компактного міського електромобіля: автомобіль з’явиться одразу під трьома марками й, за припущеннями, коштуватиме біля 20 000 євро.

Останнім часом німецький автовиробник вже натякав, як може виглядати найдоступніший електромобіль – йдеться про незвичайну концепцію ID.Life на торішньому Мюнхенському автосалоні – але нове зображення говорить, про спільний дизайн із сучасною ID-лінійкою.

Британське видання Autocar пішло далі й створило повноцінний ескіз моделі, яка за припущеннями називатиметься ID.1.

На зображенні можна побачити гладкіший та більш мускулистий силует з кутастою передньою частиною і характерними ознаками моделей ID-лінійки, такими як горизонтальна передня світлова смуга.

Під капотом

Volkswagen ID.1
Офіційний тізер від Volkswagen

Як очікується, новий електромобіль збігатиметься розмірами з Polo та використовуватиме скорочену версію платформи ID.3, так звану MEB Entry, що буде зменшена в довжину приблизно на 100 мм.

За припущеннями, бюджетний електрокар пропонуватиметься з тим же двигуном потужністю 231 к.с. і батареєю ємністю 57 кВт-год, що й концепт, й це забезпечить запас ходу майже 400 км й час розгону від 0 до 100 км/год менше семи секунд.

Загалом, новинка має запропонувати значні покращення продуктивності, ефективності та функціональності порівняно з актуальним Volkswagen e-Up, який по суті й буде замінено.

Новий Volkswagen ID.1 вироблятиметься з 2025 року в Іспанії – поряд з технічно ідентичними моделями від Cupra та Skoda – й Volkswagen Group вже виділила 10 мільярдів євро на електрифікацію своїх конвеєрів, включаючи будівництво спеціального заводу по виробництву батарей.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest