Volkswagen показав прототип кросовера ID.5 GTX

Автор: Редакція | 07 Сер, 2021
Volkswagen ID.5 GTX

Німецький бренд Volkswagen показав перший передсерійний зразок кросовера ID.5. При чому в потужній версії GTX.

Прототип Volkswagen ID.5 має дебютувати у вересні цього року в рамках автосалону в Мюнхені. Однак вже зараз бренд вирішив показати як виглядатиме модель на прикладі продуктивної версії – ID.5 GTX.
Купеподібний позашляховик буде побудований на архітектурі MEB, як й останні електрокари бренду. Збирання моделі обіцяють почати в 2022 році, й таким чином від прототипу до серійної версії не має відбутись багато змін.

Як вже відомо за презентацією ID.4 GTX, Volkswagen використовує індекс GTX (наступник GTI, GTD і GTE) для ідентифікації «прокачаного» варіанту серед електрокарів.

Проте, візуально прототип не сильно відрізняється від ID.4 GTX, особливо в передній частині. Ззаду ж деякі оригінальні штрихи є, не рахуючи похилого даху та відповідно змінених стійок. Ліхтарі мають 3D-малюнок, а ще виділяються опуклі горизонтальні лінії.
Повнопривідний концепт ID.5 GTX працює від двох електричних двигунів (на кожній осі по одному). Ймовірно, сумарна потужність силової установки складе близько 300 кінських сил. Очікуваний запас ходу на одному заряді – в районі 500 км за європейським циклом WLTP.

Як й ID.4 GTX, прийдешній ID.5 GTX – частина стратегії автовиробника по збільшенню частки повністю електричних автомобілів в Європі. До 2030 року на них припадатиме до 70%.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen ID.5 GTX:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest