Volkswagen показав концепт седана ID. Aero

Автор: Редакція | 23 Чер, 2022
Volkswagen ID. Aero

Серійна версія першого повністю електричного седана Volkswagen ID. Aero дебютує 27 червня та спочатку продаватиметься в Китаї.

Volkswagen вже давно готує повністю електричний чотиридверний седан, який спочатку «засвітився» під назвою Aero B на різних тізерах та шпигунських знімках. Концептуальна версія мала дебютувати в Китаї в квітні, але прем’єра була відкладена через пандемію.

Тепер вже офіційно Volkswagen розкрив виробничу назву моделі – ID. Aero.

Минулого місяця концепт вже з’являвся майже без камуфляжу, але лише зараз німецька марка поділилася тізером дизайну концепт-кара, який в кінцевому підсумку рано чи пізно перетвориться на серійний автомобіль.

Дизайн

Volkswagen ID. Aero

Перший повністю електричний седан VW ID. Aero має плавні форми та майже спортивний вигляд фастбека. Є мінімальна кількість ліній і складок, а також світлодіодна графіка через всі двері багажника.

Volkswagen описує ID. Aero таким, що має «видатну аеродинаміку, елегантний дизайн та великий простір». Однак потрібно пам’ятати, що поки оприлюднений лише тізер концепту.

Серійна версія дещо відрізнятиметься, як видно з безлічі шпигунських знімків Aero B, й виробник поки вміло маскує важливі деталі. Хоча форма та лінії фастбека збігаються із зображеннями на випущеному тізері.

Технічні деталі

Платформа Volkswagen MEB

Volkswagen ID. Aero заснований на модульній електромобільній платформі Volkswagen (MEB), на якій поступово розширюється лінійку електромобілів з Вольфсбурга. Технічні деталі поки недоступні, хоча для концепту Aero B говорилось про запас ходу в 700 кілометрів.

Volkswagen підтвердив, що концепт ID. Aero буде повністю представлено 27 червня 2022 року о 8:00 ранку за східним часом. Серійна версія спочатку продаватиметься в Китаї в другій половині 2023 року.

Тим часом північноамериканська та європейська версії ID. Aero дебютують в 2023 році без конкретного терміну. Він буде вироблятися на заводі Volkswagen в Емдені.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Aero B:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest