Volkswagen «засвітив» електричну версію Passat

Автор: Редакція | 11 Вер, 2021
Volkswagen Aero B

Німецький бренд Volkswagen продовжує розширювати лінійку електричних моделей й вперше на шпигунських фото з’явився електроседан Aero B, який замінить у майбутньому Passat.

Про наміри Volkswagen випускати електричний седан відомо вже давно, адже із постійним завзяттям марка останні три роки демонструвала на автошоу концепт I.D. Vizzion.
Цьогоріч виробник вже оголосив про стратегію Accelerate, відповідно до якої випускатиме щонайменше один новий електрокар на рік, а також перше зображення флагманського електричного седана Trinity, який має з’явитись у 2026 році.

Виробник планує, що модельна лінійка в Європі до 2030 року буде заповнена на 70% електрокарами, у США та Китаї цей показник становитиме 50% за цей ж період.

Раніше вже повідомлялось, що найближчою до виробництва є універсал Aero B, який вже навіть у тестовому вигляді став на конвеєр у Китаї.

А ось тепер електрична модель, проте вже у кузові седана, потрапила в об’єктиви фотошпигунів видання Motor1.
Volkswagen Aero B

Volkswagen Aero B

Цікаво, що на прототипі майже немає камуфляжу: прикриті лише передня частина з фарами. Вставки із чорного пластику можуть бути ще замінені на інші варіанти декору.

Прем’єра новинки очікується у 2023 році. Саме тоді Volkswagen планує показати нову генерацію європейського Passat (американська версія взагалі знімається з виробництва), але тільки в кузові універсал.

Таким чином Aero B зможе потрохи заміщати «Пассати» й в залежності від попиту виробник пропонуватиме інші комплектації. Зокрема, популярний в Європі кузов універсалу може використати ідеї концепту ID. Space Vizzion.

Раніше цього місяця Volkswagen представив крос-хетч ID.Life, який має стати першою моделлю в електричній лінійці та стане на конвеєр у 2025 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Volkswagen Aero B:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest