Volkswagen показав перше зображення флагману 2026 року

Автор: Редакція | 07 Бер, 2021
Volkswagen Trinity

Німецький концерн Volkswagen опублікував перше зображення електричного седана Trinity, який має з’явитись у 2026 році та матиме «надзвичайно короткий час зарядки».

Volkswagen привідкрив далеке майбутнє компанії. Нова стратегія Accelerate є продовженням бізнес-плану Transform 2025+, який автовиробник оголосив п’ять років тому. Важливим місцем в оновленій стратегії є представлений на тізері автомобіль.
Електрокар поки отримав назву Project Trinity та прийме форму седана, яким зможе «керувати безпілотна система рівня 4». Ім’я Trinity (Трійця) походить від латинського «Trinitas» і позначає триєдність. В даному випадку, як написав виробник, це означає «нещодавно розроблену електронну платформу з найсучаснішим програмним забезпеченням, спрощенням структури зарядки та повністю мережевим та інтелектуальним виробництвом на головному заводі у Вольфсбурзі».

Проте екологічний седан не з’явиться раніше 2026 року й Volkswagen заявляє, що коли він дебютує він стане справжньою «машиною часу», оскільки це дасть людям час та заощадить стрес від водіння.

Ще одна величезна обіцянка, яку дає Volkswagen, – це швидкість заряджання Trinity. Електрокар заряджатиме батареї «так само швидко, як пальним» та «встановлюватиме стандарти» щодо дальності пробігу. Однак, поки жодне з цих тверджень не підтверджено конкретними цифрами.
І останнє, але не менш важливе, Volkswagen заявляє, що Trinity та інші майбутні електричні моделі від компанії будуть «випускатися із значно меншою кількістю варіантів», а компоненти будуть майже стандартизованими для всіх них. Це означає, що у клієнтів буде менше версій на вибір, але у нових автомобілях буде попередньо завантажено «практично все на борту», а користувачі зможуть активувати потрібні функції «на вимогу».

Наприкінці минулого року стало відомо, що новий електроседан Volkswagen ID.6 з’явиться у 2023 році, а прототип електричного універсалу Volkswagen Aero B став на конвеєр.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Volkswagen Trinity:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest