Volkswagen Project Trinity стане новою флагманською моделлю

Автор: Редакція | 21 Січ, 2021
Volkswagen Project Trinity флагман модель

Volkswagen підтвердив розробку нової високотехнологічної флагманської моделі, відомої як Project Trinity.

Жодних часових рамок поки не анонсовано, але керівництво компанії Volkswagen підтвердило, що автомобіль буде високоавтономним, побудованим на новій архітектурі для електромобілів та виготовленим за принципово новим виробничим процесом.
Генеральний директор VW Ральф Брандштеттер для видання Auto Express описав автомобіль як «високоефективний концепт зі знаковим дизайном», що стане лідером у галузі інновацій.

Поки не представлений електрокар Project Trinity, за припущенням, буде низьким, але неймовірно широким автомобілем. Майже впевнено можна говорити, що візуальні риси базуватимуться на еволюції платформі MEB, яка лежить в основі вже представленого ID.3.

Брандштеттер вважає, що новинка запропонує унікальні технічні пакети, а VW «візьме на себе лідерство серед надсучасних плоских електричних платформ». При цьому він вважає, що VW прагне встановити нові стандарти у пробігу електричного автомобіля, швидкості зарядки та диджиталізації.

VW також підтвердив, що Project Trinity буде високоефективним безпілотним транспортним засобом 2-го рівня, але компанія також зробить його готовим для 4-го рівня. Цей рівень автономності дозволяє водіям повністю передавати управління автомобілем, дозволяючи йому керувати кермом, прискоренням та гальмуванням без будь-якого втручання водія. Однак наразі не існує законодавства, яке дозволяє використовувати такий транспортний засіб на дорогах загального користування.
Говорячи про мету проекту Trinity, Брандштеттер додав: «Вольфсбург (штаб-квартира VW) стає флагманом інноваційних, повністю мережевих виробничих процесів. Ми продемонструємо, що створювати інноваційні електромобілі високоефективним та економічним способом можна не тільки в Берліні, але й на березі Мідлендського каналу».

Наприкінці минулого року стало відомо, що новий електроседан Volkswagen ID.6 з’явиться у 2023 році, а прототип електричного універсалу Volkswagen Aero B став на конвеєр.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest