Volkswagen Passat знімуть із виробництва після 2023 року в США

Автор: Редакція | 21 Лис, 2020

Німецький седан Volkswagen Passat за три роки зникне з виробничої лінійки бренду й не продаватиметься у США.

Ще один седан став жертвою підвищеного попиту на кросовери та позашляховики. Стало відомо, що модель Volkswagen Passat залишить американський ринок.
Німецький автовиробник припинить виробництво моделі на заводі в Теннессі у 2023 році й більше не пропонуватиме її в США, повідомляє Wards Auto. Натомість компанія перелаштує завод на виробництво повністю електричного кросовера ID.4, який випускатиметься разом із кросоверами Atlas та Atlas cross.

За даними CarSalesBase.com, продажі Passat у 2018 році були на третину меншими, ніж у 2012 році. Минулий рік був не кращим – компанія продала лише 14123 «Пассати».

VW оновив модель у 2020 році, що хоча й сприяло продажам, але цього було недостатньо, аби врятувати модель від припинення виробництва. Седан просто не може конкурувати в США, де покупці значно лояльніші до позашляховиків та пікапів.
При цьому, зникнення «Пассату» в США не стало дивиною. Підрозділ VW в Америці вже натякав на зняття Passat наприкінці його життєвого циклу, що й відбувається.

Розробка наступного покоління Passat вже анонсована й новий автомобіль перейде на оновлену платформу MQB по всьому світу. Він стане більшим за актуальну модель, з довшою колісною базою, що надасть більше місця для ніг, але в Америці вже не продаватиметься. Виробництво наступного покоління Passat переміститься з Німеччини до Словаччини, куди також переїде збирання нового покоління Skoda Superb.

Проте на завод у Теннессі німецький концерн має не менші плани: передбачаються інвестиції до 800 мільйонів доларів для розширення виробництва та запуску повністю електричного кросовера ID.4, який поки постачатиметься до США із заводів у Німеччині.
Passat же завершує свою історію у США, де з’явився у 1990 році саме під такою назвою, хоча модель прибула в країну ще на два покоління раніше. У 2012 році VW розпочав диференціацію американського Passat від європейського та фактично випускав моделі на двох різних платформах.

Нещодавно Volkswagen представив електричний кросовер для Китаю, а раніше для Північної Америки презентував новий компактний кросовер Taos.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Passat 2020 року (Америка):
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest