Volkswagen представив електричний кросовер для Китаю

Автор: Редакція | 10 Лис, 2020
Volkswagen ID.4 X

Німецький бренд Volkswagen презентував спеціальну версію електричного кросовера ID.4 для Китаю, яка отримала приставку X.

Раніше вже повідомлялось, що для ринку Китаю було підготовано одразу дві версії електричного кросовера ID.4. Спочатку модель з’явилась на патентних світлинах, а пізніше дизайн іншої «засвітили» на одному з форумів.
Фактично, оприлюднення зовнішності кросовера ID.4 сталося раніше офіційної презентації. Проте ніхто не виключає, що це було частиною маркетингового плану з виводу моделі на ринок.

Адже зовнішність прототипу ID.4 Crozz, на якому й будувався електрокросовер, була вже давно відома. Однак, для китайського ринку новинці вирішили дати дві назви: фактично залишити ID.4 Crozz та започаткувати нову ID.4 X.

Volkswagen ID.4 X
Volkswagen ID.4 Crozz та ID.4 X

Різниця між ними полягає в тому, що виробляти кросовери будуть на різних спільних підприємствах й, можливо, аби не плутати їх, версії й отримали різні «приставки» до назви.

Виробництво ID.4 X в Китаї буде налагоджено на спільному підприємстві з місцевим автоконцерном SIAC, а ось Crozz вироблятимуть на іншому СП з FAW.
При цьому, X буде позиціюватися молодіжним й стильнішим кросовером, а Crozz отримає стримані кольори. Хоча технічно версії навряд чи відрізнятимуться.

Наприклад, для Європи перші електромобілі з обмеженої серії ID.4 1st Edition отримають єдиний 204-сильний електромотор на задній осі та батарею на 77 кВт-години. У топовій версії електромобіль матиме повний привід із двома двигунами сумарною потужністю 306 к.с., але батарея все одно залишиться на 77 кВт-год. Враховуючи єдину платформу, навряд чи для Китаю будуватимуть іншу модель.

Volkswagen ID.4 X
Volkswagen ID.4 Crozz та ID.4 X

Проте відмінності між ID.4 Crozz та ID.4  X все ж будуть: різні бампери, двері багажника, задні ліхтарі та місце розміщення номера. Світові продажі кросовера розпочнуться наступного року, але експорт китайських версій в інші країни не планується.

До речі, нещодавно Motorcar також порівнював Volkswagen ID.4  та Tesla Model Y.

Також нещодавно VW продемонстрував позашляхові якості, показав інтер’єр , а також розкрив коефіцієнт аеродинамічного опору кросовера ID.4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Volkswagen ID.4 Crozz та ID.4 X:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest