Volkswagen показав американську версію кросовера ID.4

Автор: Роман Галімон | 15 Вер, 2020
Volkswagen ID.4

Німецький автовиробник Volkswagen розповів про відмінності першого електричного позашляховика ID.4 для американського ринку.

Американський підрозділ Volkswagen у короткому відео показав нові кадри майже незакамуфльованої новинки, який має незабаром вийти на світовий ринок.
Volkswagen ID.4 з’явися ще у 2017 році в якості концепту ID. Crozz й тепер проходить останні приготування, оскільки його фотографії з’являються майже по всьому світу: нещодавно в Китаї було зафіксовано дві версії ID.4, які проходили процедуру патентування.

Тепер у США показали американську специфікацію ID.4, яка проходить випробування в Північноамериканському центрі інженерії та планування Volkswagen.

Як зазначено у відео, машину вже тестують майже два роки й адаптують до потреб американських споживачів. ID.4 для американського ринку отримає інші налаштування підвіски, шини й гальма.

При цьому, якщо для Європи виробництво кросовера ID.4 вже нещодавно стартувало на заводі VW у Цвіккау (Німеччина), то американська версія вироблятиметься на заводі VW в Чаттанузі (Теннессі, США) із 2022 року.
Крім того, акумуляторні батареї для американської версії ID.4 готуватимуть в Джорджії та збиратимуть в Теннессі. Для цього Volkswagen створив нову лабораторію випробувань акумуляторів, яка має оцінювати якість локального збирання акумуляторних батарей, аби вони отримали максимальний діапазон.

Цікаво, що у Volkswagen також визнали, що тестували автомобілі конкурентів. Зокрема, головним конкурентом моделі вважається Tesla Model Y. Можливо тому генеральні директори компанії зустрічались нещодавно?

До речі, за припущеннями, на початку продажів у Європі кросовер ID.4 отримає поки один електродвигун, що видаватиме 201 к.с. та розвиватиме максимальну швидкість 160 км/год. Проте в подальшому електрокросовер може отримати версії, які вже були оголошені для Skoda Enyaq iV.
Проте американське видання Carbuzz сподівається, що американський підрозділ зможе налаштувати ID.4 так, що той перевершить європейські показники пробігу без зарядки (близько 500 км за WLTP).

Для американського ринку ID.4 буде доступний поки лише із заднім приводом, але пізніше має з’явитися повнопривідна версія. Кросовер має стати першим представником ID. лінійки в Америці, адже хетчбек ID.3 продаватимуть лише в Європі.

Дебют Volkswagen ID.4 відбудеться 24 вересня, де розкриють остаточні технічні характеристики для ринку США.

Нещодавно ID.4 вже продемонстрував позашляхові якості, показав інтер’єр , а також розкрив коефіцієнт аеродинамічного опору.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея тізерів Volkswagen ID.4:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest