Гендиректор VW вперше проїхався на безпілотному ID Buzz

Автор: Редакція | 15 Кві, 2022
Volkswagen ID Buzz

Генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс вперше проїхався на безпілотному ID Buzz в Мюнхені.

Версія Volkswagen ID Buzz з автономним керуванням вперше випробовувалась реальними умовами дорожнього руху в Німеччині, оскільки найбільший європейський виробник автомобілів впроваджує свою технологію автономного водіння на дороги загального користування та намагається вийти в лідери у відповідному «софті».

Генеральний директор VW Group Герберт Дісс сидів на задньому сидінні прототипу ID Buzz, оснащеного технологією безпілотного водіння, коли той їхав центром Мюнхена раніше цього місяця.

Електрична ітерація культового фургона VW використовує лідарні та радарні датчики, а також камери для навігації, картографування та планування маршрутів.

VW співпрацює над проектом зі стартапом Argo AI, який розробляє автономне водіння для Ford Motor.

Мета полягає в тому, щоб до 2025 року запровадити в Гамбурзі послугу автономного керування автомобілем і, зрештою, надати послуги доставки товарів у Європі та США.

«Ми хочемо бути частиною системи громадського транспорту в майбутньому, – сказав у відео Крістіан Сенгер, відповідальний за автономне водіння в підрозділі комерційних транспортних засобів VW. – Ми віримо, що мобільність роботів буде навіть безпечнішою, ніж можливості людини в громадському транспорті».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest